Akce školy 2017/2018

 

Únor 2018

  • V sekci Aktuality


Leden 2018

  • 3. 1. – 5. 1. – „Tříkrálové tvoření“ – pro žáky ŠD
  • 4. 1. – Pokračuje kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 5. 1. – Tříkrálové vinšování dětí v MŠ (děti ze třídy Berušek také do 1. třídy ZŠ)
  • 8. 1. – 26. 1. – Výtvarná soutěž ve ŠD – „Paní Zima“
  • 9. 1. – „Čárymůrka“ – divadelní představení spol. Okýnko – 9:00 – pro děti z MŠ
  • 9. 1. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – prospěch, chování – 15:30 – 17:30
  • 11. 1. – Pokračuje kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 15. 1. – 19. 1. – Týden deskových a jiných her ve ŠD – turnaje, soutěže
  • 18. 1. – Poslední lekce kurzu plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 22. 1. – Nový rozvrh hodin žáků ZŠ v souvislosti s bruslením
  • 23. 1. – Pedagogická rada – 13:30; k 23. 1. uzavření docházky za 1. pololetí, uzavření klasifikace
  • 24. 1. – Okresní kolo MO – pro vybrané žáky 5. tříd
  • 25. 1. – Zahájení kurzu bruslení pro žáky ZŠ (10 lekcí)
  • 26. 1. – „Zima v bílém kožíšku“ (Mgr. Pavel Macků) – 9:00 – pro děti z MŠ (přesun z prosince)
  • 26. 1. – Filmové představení v kině Kotva – Čertoviny – pro žáky ZŠ
  • 31. 1. – Vydání výpisu vysvědčení


Prosinec 2017

  • 1. 12. – Beseda se seniory – 10:00 – pro žáky 3. třídy, 11:00 – pro žáky 4. třídy
  • 1. – 5. 12. – Mikulášské tvoření ve ŠD
  • 5. 12. – Mikulášská nadílka v MŠ a v ZŠ
  • 5. 12. – Mikulášské odpoledne a čertovské hrátky ve ŠD
  • 6. 12. – 21. 12. – Vánoční tvoření ve ŠD
  • 7. 12. – Zdobení vánočního stromku na nádvoří MM – 3. třída MŠ
  • 7. 12. – Pokračuje kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 11. 12. – Kyberšikana – preventivní program pro žáky ZŠ (v průběhu dopoledne postupně pro všechny třídy ZŠ)
  • 12. 12. – Vánoční trhy v ZŠ od 16:00 + vystoupení žáků v 16:00
  • 14. 12. – Pokračuje kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 14. 12. – Návštěva planetária – 9:30 – pro žáky 5. třídy
  • 19. 12. – Vánoční tvořivé odpoledne s rodiči – MŠ – od 14:30
  • 21. 12. – Pokračuje kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 22. 12. – Vývoj hudebních nástrojů – hudební pořad – 8:00 – pro žáky 1. a 2. třídy; 9:00 – pro žáky 3. – 5. třídy, následují vánoční besídky ve všech třídách ZŠ; ukončení vyučování ve všech třídách: v 11:40
  • 22. 12. – Odpolední nadílka ve ŠD


Listopad 2017

  • 6. 11. –  Sportovní dopoledne na Složišti – zajišťuje Dynamo ČB – pro děti 2. a 3. třídy MŠ
  • 6. 11. – Program Spolu – od 8:00 – pro žáky 5. třídy
  • 6. 11. – Sférické kino ve ŠD – projekce naučných programů pro žáky ze školní družiny – 13:00
  • 7. 11. – Těšíme se do školy – zahájení projektu pro předškoláky a žáky 1. třídy
  • 9. 11. – Zahájení kurzu plavání – pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ (od 9. 11. 2017 do 18. 1. 2018) – odjezd autobusu 9:00
  • 9. 11. – Svatomartinský lampionový průvod – pro děti a jejich rodiče – odchod od školy v 16:45, průvod půjde k Velkému jezu – během akce zodpovídají za své děti rodiče
  • 14. 11. – Hudební studio Bambiny – Pojďte s námi do pohádky“ – 9:00 – pro děti MŠ
  • 16. 11. – Pokračuje kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 21. 11. – „Bezpečný pes“ – zásady bezpečnosti při kontaktu se psem – zábavně naučný program pro žáky ZŠ – 10:40
  • 23. 11. – Pokračuje kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 28. 11. – Den otevřených dveří v ZŠ (8:00 – 11:40 – rodiče mají možnost sledovat své děti při práci; 13:00 – 16:00 pro veřejnost)
  • 30. 11. – Pokračuje kurz plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ 


Říjen 2017

  • 2. 10. – Program Spolu – od 8:00 – pro žáky 1. třídy
  • 3. 10. – Program Spolu – od 8:00 – pro žáky 2. A
  • 5. 10. – Fotografování dětí MŠ – od 8:00
  • 12. 10. – Dopravní soutěž mladých cyklistů – pro vybrané žáky ZŠ
  • 16. 10. – Program Spolu – od 8:00 – pro žáky 2. B
  • 17. 10. – Schůzka členů Školské rady
  • 20. 10. – Program Spolu – od 8:00 – pro žáky 3. třídy
  • 24. 10. – Volby do Školské rady (za zákonné zástupce nezletilých žáků, za pedagogické pracovníky) – 15:00 – 18:00
  • 24. 10. – Třídní schůzky rodičů žáků ZŠ – 16:30, Schůzka členů Rady rodičů s ředitelkou školy – 16:00
  • 25. 10. – Výlov Horusického rybníka –  odjezd od MŠ 8:30 – děti MŠ bez předškoláků
  • 26. 10. a 27. 10. – Podzimní prázdniny
  • 30. 10. – Halloween – strašidelné odpoledne – pro žáky ze ŠD
  • 31. 10. – Program Spolu – od 8:00 – pro žáky 4. třídy
  • 31. 10. – Divadélko Máma a Táta – „Šípková Růženka“ – pro děti z MŠ – 9:00

  • Další akce:
  • „Tvoříme z přírodních materiálů“ – pro žáky ŠD – v průběhu října
  • „Drakiáda“ – pro žáky ŠD – v průběhu října (za příznivého počasí)

  • Poznámka:
  • Spolu – čtyřhodinový podpůrný program zacílený na stmelení třídního kolektivu. Obsahem jsou hry podporující zejména spolupráci a komunikaci mezi žáky a rozvoj jejich tvořivého myšlení, originality. Pořadatel: Centrum environmentální a globální výchovy Cassiopeia, Jizerská 4, České Budějovice


Září 2017

  • 4. 9. – Vyučování 8:00 – 8:45 – Přivítání prvňáčků
  • 8. 9. – Fotografování žáků 1. tříd
  • ŠD – „Pojďme se seznámit aneb jsme jedna rodina, školní družina“ – během celého září – začleňování nových žáků do kolektivu, ukázky činností ve ŠD, hry a soutěže; venkovní činnost ve ŠD
  • 11. 9. – 22. 9. – Sláva houbaření – pro žáky ze ŠD – poznávání hub zábavnou formou, křížovky, osmisměrky, omalovánky,…
  • 12. 9. – Screening zrakových vad – 9:00 – pro děti z MŠ (podle zájmu rodičů)
  • 20. 9. – Ukázka dravců – 10:00 – pro žáky ZŠ
  • 25. 9. – 27. 9. – Den české státnosti – pro žáky ze ŠD – seznámení s legendou, výtvarné zpracování
  • 27. 9. – Jílovický pidimaraton – pro vybrané žáky 3. – 5. tř.
  • 27. 9. – „Kam plují ryby?“ – vzdělávací program pro předškolní děti (Mezinárodní environmentální vzdělávací středisko – Fakulta rybářství a ochrany vod Vodňany) – pro předškoláky – odjezd od MŠ v 8:00


Akce školy 2016/2017 

Červen 2017

  • Těšíme se na prázdniny – tvoření – pro žáky ze ŠD v průběhu celého měsíce
  • 1. 6. – Dopolední výlet dětí z MŠ do zážitkového parku Zeměráj u obce Kovářov – odjezd od MŠ v 8:00, předpokládaný příjezd 15:00
  • 1. 6. – Hudební vystoupení žáků ze ZUŠ pod vedením p. uč. Zíky – 10:00 – pro žáky ZŠ; Den dětí – zábavné odpoledne pro ŠD  
  • 6. 6. – Školská rada – 15:45; Třídní schůzky pro rodiče žáků ZŠ – 16:30 – předání informací o škole v přírodě, prospěch a chování žáků, školní potřeby pro následující školní rok, zájem o ŠD
  • 8. 6. – Fotografování žáků ZŠ – od 8:00 v průběhu dopoledne
  • 12. 6. – Společné fotografování dětí z MŠ po třídách a foto na tablo
  • 12. 6. – Bublinkovo-kouzelnické vystoupení – pro děti ze ŠD – 13:30
  • 13. 6. – „Děti hrají dětem“ – divadelní představení dětí z dramatického kroužku ZŠ pro děti z MŠ – 9:00
  • 14 6. – Nedabylské kukátko – účast žáků z dramatického kroužku na malém divadelním festivalu v ZŠ Nedabyle – 13:30
  • 16. 6. – Pirátská pohádka – skupina Rybníkáři – divadelní představení pro žáky ZŠ – 10:00 
  • 19. 6. – 23. 6. – Škola v přírodě pro žáky ZŠ – Štědronín
  • 23. 6. – Rozloučení s předškoláky v MŠ – 15:00
  • 26. 6. – Mimi šéf – filmové představení v kině Kotva – pro žáky ZŠ – 8:30
  • 28. 6. – Fotbalový miniturnaj se ZŠ Dukelská
  • 28. 6. – Návštěva předškoláků v 1. třídě ZŠ – 9:00
  • 28. 6. – Zahradní slavnost – rozloučení se školním rokem – zábavné odpoledne pro žáky ZŠ a jejich rodiče, rozloučení se žáky 5. třídy

Květen 2017

  • Recyklotvoření – tvoření z netradičních materiálů – aktivita pro žáky ŠD v průběhu května
  • 2. 5. a 3. 5. – Zápis do MŠ – II. fáze – Příjem vyplněných žádostí
  • 4. 5. – Okresní kolo turnaje v kopané McDonald´s Cup – pro vybrané žáky ZŠ
  • 4. 5. – Návštěva JVK – pro žáky 2. třídy ZŠ
  • 9. 5. – 12. 5. – Den matek – výroba dárků ve školní družině
  • 9. 5. – 26. 5. – Testování žáků 5. tříd
  • 10. 5. – Exkurze k HZS – „Jak se chovat v případě nebezpečí“, ukázka techniky – pro děti ze 2. tř. MŠ Včelky
  • 11. 5. – Konverzační soutěž v Aj v ZŠ Matice školské – pro vybrané žáky 5. tříd
  • 15. 5. – „Olešnický lístek“ – přírodovědná soutěž – pro vybrané žáky 3. – 5. třídy – v ZŠ Olešnice
  • 18. 5. – Exkurze na Letiště v Plané – biologická ochrana letiště, návštěva u hasičů, prohlídka řídící věže – pro děti ze 3. tř. MŠ Berušky
  • 23. 5. – Divadelní společnost Okýnko, „Jak se víla skamarádila“, od 9:00 MŠ
  • 24. 5. – Okresní kolo soutěže mladých zdravotníků – pro vybrané žáky ZŠ
  • 25. 5. – Výlet na Českou Kanadu – pro žáky ZŠ
  • 30. 5. – Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků – 16:30

Duben 2017

  • 3. 4. – 28. 4. – Zápis do MŠ – I. fáze – generování elektronických žádostí 
  • 3. 4. – 12. 4. – Velikonoční tvoření ve školní družině
  • 6. 4. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 7. 4. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 7. 4. – Den zdraví – projektový den pro žáky ZŠ
  • 11. 4. – Vítání občánků na MM – vybrané děti ze třídy Berušek (13:00, 13:30, 14:00)
  • 11. 4. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – 15:30 – 17:30 hodin
  • 12. 4. – Fotografování nahlášených dětí „Máme rádi jaro“ – od 8:00, od 10:00 velikonoční koledování – předškoláci v ZŠ
  • 12. 4. – Vrátecký Picasso – výtvarná soutěž malých škol – pro vybrané žáky ZŠ – ZŠ TGM Rudolfovská, Nové Vráto, ČB
  • 18. 4. – 27. 4. – Bezpečný duben – pro žáky ve ŠD
  • 25. 4. – Vítání občánků na MM – vybrané děti ze třídy Berušek (13:00, 13:30, 14:00)
  • 28. 4. – Slet čarodějnic – zábavné odpoledne ve ŠD

Březen 2017

  • Březen – měsíc knihy (oblíbené dětské knihy, ilustrace, kvízy apod.) – pro žáky ŠD v průběhu měsíce března
  • 1. 3. – Dětská scéna – oblastní kolo recitační soutěže – v dopoledních hodinách v kulturním klubu Horká vana – vybraní žáci ZŠ – 9:00
  • 14. 3. – Vynášení Morany – pro děti z MŠ
  • 15. 3. – Borecký hlásek – pěvecká soutěž – vybraní žáci ZŠ
  • 16. 3. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 17. 3. – Matematický klokan 2017 – v kategorii Cvrček soutěží žáci 2. a 3. tříd ZŠ, v kategorii Klokánek soutěží žáci 4. a 5. tříd ZŠ
  • 21. 3. – Hudební studio Bambiny „Děti, zazpívejme si“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 21. 3. – „Básničkový“ den ve ŠD – u příležitosti Světového dne poezie
  • 23. 3. – Závěrečná lekce kurzu bruslení pro žáky ZŠ
  • 28. 3. – Ukázka zvířat ze ZOO Dvorec u Borovan – pro děti z MŠ od 9:00 a pro žáky ZŠ od 10:00
  • Velikonoční tvoření ve ŠD 

Únor 2017

  • 1. 2. – Karneval v MŠ
  • 2. 2. – Divadelní představení spol. Kos „Černobílá pohádka“ – pro děti z MŠ – 8:45
  • 2. 2. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 3. 2. – Pololetní prázdniny
  • 6. 2. – 21. 2. – Karnevalové přípravy ve ŠD – výroba masek, příprava karnevalu
  • 7. 2. – Školní kolo recitační soutěže – 13:30 v ZŠ
  • 9. 2. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 10. 2. – Dítě a kouzla – opera pro děti – DK Metropol – pro žáky ZŠ – 9:00
  • 15. 2. – „Zdravé zoubky“ – preventivní program pro žáky 1. ročníku – 9:00
  • 15. 2. – Divadelní představení „O zlobivém andělíčkovi“ – divadlo Okýnko – pro žáky ze ŠD – 13:30
  • 16. 2. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 16. 2. – Hrdějovický Vavřínek – recitační soutěž v ZŠ Hrdějovice – vybraní žáci ZŠ
  • 22. 2. – Karneval ve ŠD s panem Krškou ve stylu vodnickém – 13:30
  • 23. 2. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 28. 2. – Mlýnek v Mladém – soutěž pro žáky 3. – 5. ročníku z „malých“ škol na Českobudějovicku, v rámci soutěže hudební pořad Pavla Maršíka

Leden 2017

  • 3. 1. – 6. 1. – „Tříkrálové tvoření“ – pro žáky ŠD
  • 5. 1. – Zahájení kurzu bruslení pro žáky ZŠ (10 lekcí) – odjezd 9:35
  • 6. 1. – Tříkrálové vinšování dětí z MŠ (děti ze třídy Berušek do 1. třídy ZŠ)
  • 10. 1. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – prospěch, chování – 15:30 – 17:30
  • 12. 1. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 16. 1. – 20. 1. – Týden deskových a jiných her ve ŠD – turnaje, soutěže
  • 17. 1. – Trénink pozitivních vztahů – program Střediska výchovné péče – pro žáky 4. třídy
  • 18. 1. – Cesta kolem světa – pořádá Cassiopeia – zajímavá místa ve světě – 2hod. program všeobecné primární prevence – pro žáky 3. třídy – 8:00
  • 19. 1. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 20. 1. – Cesta kolem světa – pořádá Cassiopeia – zajímavá místa ve světě – 2hod. program všeobecné primární prevence – pro žáky 4. třídy – 8:00, pro žáky 5. třídy – 10:00
  • 24. 1. – Okresní kolo MO – pro vybrané žáky 5. tříd
  • 24. 1. – Trénink pozitivních vztahů – pro žáky 4. třídy
  • 26. 1. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 26. 1. – Divadelní představení spol. Okýnko „O Pomněnce a Zapomněnce“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 30. 1. – O Aničce a písničce – komorní žesťové seskupení BRASSTET – výchovný koncert v ZŠ pro žáky ZŠ – 10:00
  • 31. 1. – Trénink pozitivních vztahů – pro žáky 4. třídy 
  • 31. 1. – Vydání výpisu vysvědčení

Prosinec 2016

  • 1. 12. a 2. 12. – Mikulášské tvoření ve ŠD
  • 2. 12. – Kurz primární prevence – pro žáky 2. třídy – 8:00 – 10:45
  • 5. 12. – Mikulášské odpoledne a čertovské hrátky ve ŠD
  • 6. 12. – Mikulášská nadílka v MŠ a v ZŠ
  • 6. 12. – 16. 12. – Vánoční tvoření ve ŠD
  • 8. 12. – Jsme kamarádi – program primární prevence – pro žáky 4. třídy
  • 8. 12. – Zdobení vánočního stromku na nádvoří MM – Včelky
  • 9. 12. – Sportovní dopoledne na Složišti – zajišťuje Dynamo – děti ze třídy Včelek a Berušek
  • 12. 12. – Jsme kamarádi – program primární prevence – pro žáky 3. a 5. třídy
  • 13. 12. – Výtvarný atelier TVOR – tvoření se žáky 5. třídy
  • 16. 12. – Divadelní spol. Ivan Urbánek – „Slyšte, slyšte aneb jak to bylo v Betlémě“ – pro děti z MŠ – 9:00, pro žáky ZŠ – 10:30
  • 20. 12. – Vánoce v Evropě – prezentace práce tříd – celoškolní projekt
  • 20. 12. – Vánoční tvořivé odpoledne v MŠ – třída Sluníček – od 15:00, vystoupení dětí a vánoční tvořivé odpoledne v MŠ – třída Včelek – od 15:00
  • 20. 12. – Vánoční trhy v ZŠ od 16:00 + vystoupení žáků v 16:00
  • 21. 12. – Vystoupení dětí a vánoční tvořivé odpoledne v MŠ – třída Berušek – od 15:00
  • 21. 12. – Vánoční besídky ve 2. a 3. třídě ZŠ
  • 22. 12. – Vánoční besídky v 1., 4. a 5. třídě ZŠ; 2. a 3. třída ZŠ – ukončení kurzu plavání; ukončení vyučování ve všech třídách: v 11:40
  • 22. 12. – Odpolední nadílka ve ŠD

Listopad 2016

  • 1. 11. – Dopolední výlet do přírody – pro děti z 2. třídy MŠ (Včeličky) a 3. tř. MŠ (Berušky)
  • 3. 11. – Těšíme se do školy – zahájení projektu pro předškoláky a žáky 1. třídy
  • 3. 11. – Zahájení kurzu plavání – pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ (od 3. 11. do 22. 12.) – odjezd 9:00
  • 8. 11. – Sférické kino v ZŠ – projekce naučných programů pro žáky ZŠ – 1. třída 8:00, 2. třída 9:00, 3. třída 10:00, 4. třída 11:00, 5. třída 12:00
  • 10. 11. – Svatomartinský lampionový průvod – pro děti a jejich rodiče – odchod od školy v 16:45, průvod půjde k Velkému jezu – během akce zodpovídají za své děti rodiče
  • 22. 11. – Senioři a děti ve školách – navázání mezigeneračního dialogu mezi žáky ZŠ a seniory – beseda (organizuje SPOLEČNĚ, o.p.s.) – pro žáky 4. třídy – 9:55; pro žáky 5. třídy – 10:55
  • 22. 11. – Pedagogická rada ZŠ – 13:30
  • 23. 11. – Divadelní spol. Okýnko – „Jak se uspává příroda“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 29. 11. – Den otevřených dveří v ZŠ
  • 29. 11. – Fotografování dětí z MŠ – 8:00
  • „Drakiáda“ – pro žáky ŠD – v průběhu měsíce
  • 21. 11. – 30. 11. – Vánoční tvoření ve ŠD – tvoření na vánoční trhy 

Říjen 2016

  • 3. 10. – Prezentace firmy Bovys s maskotem Bovýskem – v rámci projektu Ovoce do škol – pro žáky ZŠ
  • 5. 10. – Dopravní soutěž mladých cyklistů – pro vybrané žáky ZŠ
  • 5. 10. – Filmové představení Strašidla – kino Kotva – pro žáky ze ŠD
  • 10. 10. – Návštěva výstavy výpěstků ovoce, zeleniny a květin – moštárna v Nových Hodějovicích – pro žáky ZŠ – 1. – 3. třídy 9:00, 4. a 5. třídy – 9:30
  • 10. 10. – Schůzka členů Školské rady
  • 17. 10. – Návštěva Dne otevřených dveří a výstavy podzimních plodů na SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnické – pro zájemce ze ŠD – žáci 3. – 5. tř.
  • 18. 10. – Třídní schůzky rodičů žáků ZŠ – 16:30, Schůzka členů Rady rodičů s ředitelkou školy – 15:30
  • 19. 10. – Dopolední výlet na výlov rybníka – děti z 2. a 3. tř. MŠ
  • 21. 10. – Hudební studio Bambiny – „Popletené pohádky“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 26. 10. a 27. 10. – Podzimní prázdniny
  • 31. 10. – Halloween – zábavné odpoledne – soutěže, průvod masek – pro žáky ze ŠD
  •  „Tvoříme z přírodních materiálů“ – pro žáky ŠD – v průběhu října

Září 2016

  • 1. 9. – Vyučování 8:00 – 8:45 – Přivítání prvňáčků
  • ŠD – „Pojďme se seznámit aneb jsme jedna rodina, školní družina“ – během celého září – začleňování nových žáků do kolektivu, ukázky činností ve ŠD, hry a soutěže; venkovní činnost ve ŠD – malování na kameny a květináče
  • 7. 9. – Fotografování žáků 1. třídy
  • 14. 9. – Výstava kaktusů pana Vochozky – v ZŠ od 8:00 – pro žáky ZŠ i děti z MŠ
  • 16. 9. – České Budějovice a čistá mobilita – projekt Energy Centra – promítání v kině Kotva – 10:00 – pro žáky 4. a 5. třídy
  • 27. 9. – Jílovický pidimaraton – pro vybrané žáky 3. – 5. tř.

Akce školy 2015/2016

Červen 2016

  • Recyklotvoření – pokračování v tvořivé činnosti z netradičních materiálů; malování na kameny, květináče – využití různých technik – pro žáky ze ŠD v průběhu celého měsíce
  • 1. 6. – Fotografování žáků ZŠ
  • 1. 6. – Dopolední výlet dětí z MŠ do ZOO Hluboká, od 9:00 divadelní představení Ošklivé káčátko“
  • 1. 6. – Odpoledne se záchranáři (záchranáři, hasiči, stanoviště a úkoly na školní zahradě) – pro žáky ze ŠD
  • 7. 6. – Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků – 16:30
  • 8. 6. – Výlet na Šumavu (k MDD) – Lipenská přehrada, Volary – Soumarské rašeliniště, Lenora – Muzeum sklářství, Vimperk – Sudslavický okruh – pro žáky ZŠ 9. 6. – Hudební vystoupení žáků ze ZUŠ pod vedením p. uč. Zíky – 10:00
  • 10. 6. – Florbal vozíčkářů – návštěva turnaje – pro žáky 4. a 5. třídy ZŠ
  • 13. 6. – Školská rada   
  • 14. 6. – „Království zlozvyků“ – „děti hrají dětem“ – divadelní představení dětí z dramatického kroužku ZŠ pro děti z MŠ – 9:00
  • 14. 6. – Pedagogická rada ZŠ; uzavření docházky žáků ZŠ, uzavření klasifikace žáků
  • 15. 6. – Nedabylské kukátko – účast žáků z dramatického kroužku na malém divadelním festivalu v ZŠ Nedabyle – 13:30
  • 17. 6. – Ukončení vyučování ve třídách ZŠ podle rozvrhu
  • 20. 6. – 24. 6. – Škola v přírodě pro žáky ZŠ – Ubytování: RS Úsvit, Vanůvek 26, Telč; celopobytová hra Tutanchamonova kletba aneb Mumie se zlobí
  • 21. 6. – Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí do MŠ – 16:30
  • 27. 6., 28. 6. a 29. 6. – Vyučování končí pro všechny žáky v 11:40 – Třídnické práce, odevzdávání učebnic, úklid šaten, školní zahrady a úklid kolem školy
  • 28. 6. – Zahradní slavnost – rozloučení se školním rokem – zábavné odpoledne pro žáky ZŠ a jejich rodiče, rozloučení se žáky 5. třídy, žáci 5. třídy – spaní ve škole
  • 29. 6. – Rozloučení s předškoláky v MŠ – „Pasování plné špásování“ – zajišťuje Ivan Urbánek – 15:00
  • 30. 6. – Vydání vysvědčení žákům ZŠ 8:00 – 8:45
  • 30. 6. – Ukončení běžného provozu MŠ Kališnická

Květen 2016

  • Využití zapůjčených her z ateliéru TVOR – stolní hry byly vytvořeny u příležitosti 750. výročí od založení města ČB (Stolní hry: „Najdi zloděje“, „Útěk z hořícího města“, „Obří domino“, …) – aktivita pro žáky ŠD v průběhu května
  • 4. 5. – Soutěž v anglickém jazyce v ZŠ Matice školské – pro vybrané žáky 5. tříd
  • 4. 5. – Vystoupení dětí z MŠ pro rodiče ke Dni matek – třída Sluníček od 15:00, třída Berušek od 15:30
  • 5. 5. – Návštěva kina Kotva – „Řachanda“ – pro žáky ZŠ – 8:30
  • 10. 5. – Okresní kolo soutěže mladých zdravotníků – pro vybrané žáky ZŠ – Výstaviště ČB – od 8:00
  • 12. 5. – Divadelní představení „O kačence“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 13. 5. – Okresní kolo turnaje v kopané McDonald´s Cup – pro vybrané žáky ZŠ
  • 16. 5. – 31. 5. – Recyklotvoření ve ŠD
  • 16. 5. – „Olešnický lístek“ – přírodovědná soutěž – pro vybrané žáky 3. – 5. třídy – v ZŠ Olešnice
  • 16. 5. – Výtvarná dílna „Víte, jak vypadá znak ČB?“ (Ateliér TVOR) – pro žáky ze ŠD
  • 18. 5. – Pátá (poslední) návštěva solné jeskyně v Baby centru Šikulka – předškoláci – 8:30 – 11:30
  • 18. 5. – Vystoupení dětí z MŠ pro rodiče ke Dni matek – třída Včelek od 15:00
  • 24. 5. – Společné fotografování dětí z MŠ a foto na tablo – od 10:00
  • 31. 5. – Třídní schůzky pro rodiče žáků ZŠ – 16:30 – předání informací o škole v přírodě, ŠOP, prospěch a chování žáků, školní potřeby pro následující školní rok, zájem o ŠD, Výlet na Šumavu (k MDD) – informace o akci

Duben 2016

  • 1. 4. – Den zdraví – projektový den pro žáky ZŠ
  • Jíme zdravě – výtvarná soutěž pro žáky ze ŠD v průběhu celého měsíce (výzdoba ŠJ)
  • Bezpečný duben – zdravověda – příprava na soutěž Mladých zdravotníků ČČK; dopravní výchova – rizikové situace, kvízy a soutěže – v průběhu celého měsíce – pro žáky ze ŠD
  • 5. 4. – Exkurze do Prahy – Divadelní představení Lakomá Barka v Divadle ABC od 10:00, poté prohlídka Prahy – odjezd cca 6:45 od školy (1. – 4. třída), 7:03 z nádraží (5. třída), předpokládaný návrat kolem 18:00 – pro žáky ZŠ
  • 7. 4. – Divadelní představení „Jak skřítek málem zaspal jaro“ – pro děti z MŠ – 8:45
  • 12. 4. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – 15:30 – 17:30 hodin
  • 12. 4. a 13. 4. – Zápis do MŠ
  • 15. 4. – Divadelní představení „Hora světla“ (Divotvor & Kejklíř Slávek) – 13:30 – 14:30 – pro žáky ze ŠD  
  • 19. 4. – Pedagogická rada ZŠ
  • 20. 4. – Čtvrtá návštěva solné jeskyně v Baby centru Šikulka – předškoláci – 8:30 – 11:30
  • 20. 4. – Vrátecký Picasso – výtvarná soutěž malých škol – pro vybrané žáky ZŠ – ZŠ TGM Rudolfovská, Nové Vráto, ČB
  • 27. 4. – Návštěva planetária – 9:15 – MŠ – předškolní děti 

Březen 2016

  • Březen – měsíc knihy (oblíbené dětské knihy, ilustrace, kvízy apod.) – pro žáky ŠD v průběhu měsíce března
  • 2. 3. – Divadelní představení „Bertička“ – 9:00 – pro děti z MŠ
  • 2. 3. – Interaktivní prohlídka JD – 9:00 – pro žáky 4. třídy
  • 2. 3. – Hrdějovický Vavřínek – recitační soutěž – vybraní žáci ZŠ
  • 8. 3. – Preventivní program „Veselé zoubky“ – 9:00 – pro žáky 1. třídy
  • 9. 3. – Interaktivní prohlídka JD – 9:00 – pro žáky 2. třídy
  • 9. 3. – Oblastní kolo recitační soutěže – v dopoledních hodinách v kulturním klubu Horká vana – vybraní žáci ZŠ 
  • 14. 3. – 23. 3. – Velikonoční tvoření ve ŠD
  • 16. 3. – Interaktivní prohlídka JD – 9:00 – pro žáky 1. třídy
  • 16. 3. – Borecký hlásek – pěvecká soutěž – vybraní žáci ZŠ
  • 17. 3. – Vynášení Moreny – děti z MŠ, Berušky, dopoledne
  • 18. 3. – Matematický klokan 2016 – v kategorii Cvrček soutěží žáci 2. a 3. tříd ZŠ, v kategorii Klokánek soutěží žáci 4. a 5. tříd ZŠ
  • 22. 3. – Mlýnek v Mladém – soutěž pro žáky 3. – 5. ročníku z „malých“ škol na Českobudějovicku – od 13:30 – v rámci soutěže hudební pořad Jiřího Kršky (tanec, hry)
  • 23. 3. – Třetí návštěva solné jeskyně v Baby centru Šikulka – předškoláci, 8:30 – 11:30

Únor 2016

  • 3. 2. – Divadelní představení „O rukavičce aneb jak vše dobře dopadlo“ – 9:00 – pro děti z MŠ
  • 3. 2. – Výchovný koncert „Hrátky s Mozartem“ – 10:00 v tělocvičně ZŠ – pro žáky ZŠ
  • 4. 2. – Kurz bruslení pro žáky ZŠ – závěrečná lekce
  • 10. 2. – Interaktivní prohlídka JD – 9:00 – pro žáky 5. tř.
  • 10. 2. – Maškarní rej s diskotékou s panem Krškou ve ŠD
  • 15. 2. – 19. 2. – Týden deskových her ve ŠD
  • 17. 2. – Interaktivní prohlídka JD – 9:00 – pro žáky 3. tř.
  • 17. 2. – Maškarní rej – pro děti z MŠ
  • 18. 2. – Druhá návštěva solné jeskyně v Baby centru Šikulka – 8:30 – 11:30 – předškoláci
  • 22. 2. – 26. 2. 2016 – Jarní prázdniny; provoz MŠ ve třídě Sluníček

Leden 2016

  • 5. 1. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ
  • 6. 1. – Tříkrálové vinšování dětí z MŠ (děti ze třídy Berušek do 1. třídy ZŠ)
  • 7. 1. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 7. 1. – Divadelní představení „O Budulínkovi“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 14. 1. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 15. 1. – Návštěva solné jeskyně v Baby centru Šikulka – pro předškoláky – 8:30
  • 19. 1. – Okresní kolo MO – pro vybrané žáky 5. tříd
  • 21. 1. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 21. 1. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 22. 1. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 26. 1. – Recitační soutěž pro žáky ZŠ – školní kolo
  • 27. 1. – Návštěva Hřiště bez bot – pro žáky ze ŠD
  • 28. 1. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 28. 1. – Vydání výpisu vysvědčení

Prosinec 2015

  • 1. 12. – Den otevřených dveří v ZŠ
  • 2. 12. – 7. 12. – Putovní zážitková výstava Felix & Maira (Chytré hlavičky Zemi rozumí) – zapůjčil: Klimabündnis Horní Rakousko + Energy Centre ČB – výstava s ekologickou tematikou pro žáky ZŠ – v tělocvičně ZŠ
  • 2. 12.  – Dopolední výlet na JE Temelín – pro MŠ – předškolní děti
  • 3. 12. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení – žáci ZŠ
  • 3. 12. a 4. 12. – Čertovské hrátky ve ŠD
  • 4. 12. – Mikulášská nadílka v MŠ a v ZŠ
  • 7. 12. – 11. 12. – Vánoční tvoření ve ŠD
  • 8. 12. – Kyberšikana – beseda s por. Bc. M. Bajcurou (Policie ČR) – 8:45 – pro žáky 4. a 5. třídy
  • 8. 12. – Vánoce za časů našich prababiček – divadelní představení společnosti Dell´arte – 10:00 – pro žáky ZŠ
  • 9. 12. – Putování za Ježíškem – divadelní představení pro děti z MŠ
  • 10. 12. – Zdobení vánočního stromku na nádvoří MM – pro děti ze třídy Berušek MŠ
  • 10. 12. – Kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 15. 12. – Vánoční trhy v ZŠ od 16:00 + vystoupení žáků
  • 16. 12. – Návštěva planetária – 10:00 – pro žáky 5. třídy
  • 17. 12. – Kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 17. 12. – Dárkování v MŠ – rozbalování nových hraček
  • 18. 12. – Návštěva předškoláků v 1. třídě v rámci projektu Těšíme se do školy – 9:00
  • 21. 12. – Vánoční besídky v jednotlivých třídách ZŠ
  • 22. 12. – Filmové představení Aldabra – kino Cinestar – 9:00 – pro žáky ZŠ
  • 22. 12. – Odpolední nadílka ve ŠD

Listopad 2015

  • 3. 11. – Dopolední výlet na výlov Spolského rybníka – pro děti ze 2. a 3. třídy MŠ – odjezd 8:15
  • 4. 11. – Divadlo Víti Marčíka – Šípková Růženka – pro žáky ze ŠD a ostatní zájemce – 14:00
  • 11. 11. – Svatomartinský lampionový průvod – pro děti a jejich rodiče – odchod od školy v 16:45
  • 12. 11. – „O milostném psaníčku“ – divadelní představení společnosti Kos – pro děti z MŠ – 8:45
  • 13. 11. – Kdo tudy šel – ekovýchovný program pro žáky 3. a 4. třídy – 3. třída – 8:00, 4. třída – 10:00
  • 19. 11. – Zahájení kurzu bruslení pro žáky ZŠ, změny v rozvrhu v souvislosti s kurzem bruslení
  • 18. 11. – 30. 11. – Vánoční tvoření ve ŠD – tvoření na vánoční trhy 

Říjen 2015

  • 1. 10. – Dopolední výlet do Nových Hodějovic – pro děti ze 3. třídy MŠ (Berušky) – odchod 8:45
  • 5. 10. – Výchovný koncert klavíristy Sergeje Perepeliatnyka a flétnistky A. Přidalové, v sálu CASD ve Šrámkově ulici – pro žáky ZŠ – od 9:00
  • 6. 10. – Třídní schůzky rodičů žáků ZŠ, Volby do Školské rady – 16:00, Schůzka členů Rady rodičů s ředitelkou školy – 15:30
  • 7. 10. – Dopolední výlet do přírody – pro děti ze 2. třídy MŠ (Včeličky)
  • 12. 10. – 16. 10. – Podzimní tvoření z přírodních materiálů – pro žáky ŠD
  • 14. 10. – Dopravní soutěž mladých cyklistů – oblastní kolo – pro vybrané žáky ZŠ – 8:00 – 13:00
  • 15. 10. – „Kašpárek se vrací do pohádky“ – divadelní společnost Viďadlo – pro děti z MŠ – 8:45
  • 20. 10. – Fotografování dětí z MŠ – 9:30 (vánoční motiv)
  • 23. 10. – Voňavé dřevo – ekovýchovný program pro žáky 5. třídy – 10:00
  • 26. 10. – Po stopách koněspřežky – výchovně-naučný program pro žáky 5. třídy (vycházka po městě) – 10:00
  • 27. 10. – Halloween – zábavné odpoledne – soutěže, průvod masek – pro žáky ze školní družiny
  • „Drakiáda“ – pro žáky ŠD
  • Těšíme se do školy – zahájení projektu pro předškoláky a žáky 1. třídy
  • Děti dětem – humanitární pomoc Ukrajině (žáci 3. a 4. třídy)

Září 2015

  • 10. 9. – Zahájení výuky plavání pro žáky 2. a 3. třídy
  • 11. 9. – Ukázka výcviku dravců – pro žáky ZŠ od 10:00
  • 11. 9. – Fotografování žáků 1. třídy
  • 16. 9. – MŠ – Projekt Zdraví dětem – 8:45 – 11:30 – pro předškolní děti
  • 24. 9. – „Rytmická show“ p. Dostála – pro děti z MŠ – 8:45


Akce školy 2014/2015

Červen 2015

  • MŠ – Dopolední výlet do Nové Vsi, třída Berušek
  • Výzdoba zdi na školní zahradě – ŠD – v průběhu června
  • 1. 6. – Oslava MDD – MŠ – Dopolední výlet do Týna nad Vltavou, divadelní představení na otáčivém hledišti, plavba parníkem – odjezd od MŠ 8:00
  • 1. 6. – Oslava MDD – ZŠ – Výlet do ZOO Dvorec u Borovan – pro 1. až 4. třídu; Výlet do okolí obce Mokré – V. A; Návštěva Eliášovy štoly v Úsilném – V. B
  • 2. 6. – Fotografování žáků ZŠ – od 8:00 v průběhu dopoledne
  • 2. 6. a 3. 6. – Odpoledne zdravého vaření – pro zájemce ze 4. a 5. tříd – 14:00 – 16:00 ve školní jídelně
  • 4. 6. – Koncert žáků ze ZUŠ pod vedením p. uč. Zíky – pro žáky ZŠ – 10:00 v ZŠ
  • 4. 6. – Sportovní odpoledne – soutěže v rámci školní družiny na školní zahradě
  • 5. 6. – „Perníkář a Kornoutek“ – „děti hrají dětem“ – divadelní představení dětí z dramatického kroužku ZŠ pro děti z MŠ – 9:00
  • 8. 6. – Návštěva filmového představení Sedmero krkavců – kino Kotva – pro školní družinu – 13:30
  • 9. 6. – Nedabylské kukátko – účast žáků z dramatického kroužku na malém divadelním festivalu v ZŠ Nedabyle – 13:00
  • 16. 6. – Pedagogická rada ZŠ ; uzavření docházky žáků ZŠ, uzavření klasifikace žáků; zprávy o třídě (prospěch, chování) – TU; ukončení vyučování ve třídách ZŠ podle rozvrhu
  • 17. 6. a 18. 6. – Učebnice, třídnické práce; dotazníkové šetření; vyučování končí v 11:40
  • 19. 6. – Dopoledne v Českém Krumlově – divadelní představení Baron Prášil – otáčivé hlediště – 10:00
  • 19. 6. – Rozloučení s předškoláky v MŠ – 15:00 – divadlo Facka – divadelní představení „Řepa“, pasování na školáky, volná zábava
  • 22. 6. – 26. 6. – Škola v přírodě pro žáky ZŠ – Lipno – Hotel Fontána, Hrdoňov-Kovářov 12, Horní Planá – program Rytířské hrátky
  • 22. 6. – Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí do MŠ – 16:30
  • 28. 6. – 29. 6. – Rozloučení se školním rokem pro žáky 5. ročníků (spaní ve škole)
  • 30. 6. – Vydání vysvědčení žákům ZŠ 8:00 – 8:45

Květen 2015

  • ŠD – Malovaný květen – výroba dárků pro maminky ke Dni matek; malování na kameny, květináče, popelnice
  • 5. 5. – Vystoupení dětí pro rodiče ke Dni matek – třída Sluníček, od 15:00
  • 7. 5. – Výukový program ObjevTO – ZKUS POKUS – 8:00 – 1. třída, 9:00 – 2. třída
  • 12. 5. – Divadelní představení „Etiketa pro sígry“ – Malé divadlo – pro žáky 5. tříd – 10:00
  • 12. 5. – Soutěž v anglickém jazyce v ZŠ Matice školské – pro vybrané žáky 5. tříd
  • 13. 5. – Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů – pro vybrané žáky ZŠ
  • 14. 5. – Návštěva Wortnerova domu – „O zakleté zemi“ – pro předškoláky – 9:45
  • 15. 5. – Výukový program ObjevTO – TŘÍDNÍ DÓM – 8:00 – 3. třída, 9:35 – 4. třída, 11:05 – 5. třídy
  • 15. 5. – „Olešnický lístek“ – přírodovědná soutěž – pro vybrané žáky 3. – 5. třídy – v ZŠ Olešnice
  • 18. 5. – Okresní kolo turnaje v kopané McDonald´s Cup – pro vybrané žáky 4. a 5. tříd ZŠ
  • 19. 5. – Třídní schůzky pro rodiče žáků ZŠ – 16:30 – předání informací o škole v přírodě, prospěch a chování žáků
  • 22. 5. – Divadelní představení spol. LUK – „Perníková chaloupka“ – děti z MŠ – 9:00
  • 26. 5. – Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků – 16:30
  • 27. 5. – Odpoledne se zdravou výživou – přednáška pro rodiče
  • 29. 5. – Fotografování dětí z MŠ na tablo + třídní foto – od 10:00

Duben 2015

  • 30. 3. – 1. 4. – Zápis do MŠ Kališnická
  • 1. 4. – Den zdraví – projektový den pro žáky ZŠ
  • 2. a 3. 4. – Velikonoční prázdniny
  • 7. 4. – Členská schůze SRPŠ – 15:15; Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – 15:30 – 17:30 hodin
  • 7. 4. – 17. 4. – Bezpečný duben – kvízy, kresby a pohybové aktivity ve ŠD
  • 14. 4. – Didaktický program v centru ČB „Samson je také baroko“ – 9:00 – 4. třída; „Putování od bludného kamene“ – 10:00 – 3. třída
  • 17. 4. – Návštěva výstavy výtvarných prací „Přišla už pošta?“ – AJG Hluboká n. Vlt. – pro vybrané žáky ZŠ
  • 20. 4. – 24. 4. – Recyklotvoření ve ŠD – u příležitosti ke Dni Země (22. 4.)
  • 21. 4. – Novinářská přednáška s Václavem Votrubou – 10:00 – pro žáky 5. tříd
  • 21. 4. – Vrátecký Picasso – výtvarná soutěž malých škol – pro vybrané žáky ZŠ – ZŠ TGM Rudolfovská, Nové Vráto, ČB
  • 23. 4. – Návštěva planetária – 9:45 – MŠ – předškolní děti
  • 24. 4. – Vystoupení La školy – barevný hudební obraz "Modrá a zelená" – 13:30 – pro žáky ve ŠD
  • 28. 4. – Hudební představení společnosti Bambiny „Školička písniček“ – pro děti z MŠ
  • 30. 4. – „Slet čarodějnic“ – kresba, malba ve ŠD

Březen 2015

  • 2. – 13. 3. – Březen – měsíc knihy (oblíbené dětské knihy, ilustrace apod.) – pro žáky ŠD
  • 3. 3. – Vynášení Moreny – děti z MŠ, Berušky, dopoledne
  • 4. 3. – Projekt „Zdraví dětem“ – děti z MŠ, Berušky, 8:30 – 11:30
  • 4. 3. – Oblastní kolo recitační soutěže – v dopoledních hodinách v kulturním klubu Horká vana (vybraní žáci ZŠ) 
  • 11. 3. – Divadelní představení „O vodníku Pačískovi“ – 8:30 – pro děti z MŠ, Berušky, v rámci projektu EVVO
  • 11. 3. – Borecký hlásek – účast v soutěži pro vybrané žáky ZŠ
  • 12. 3. a 13. 3. – Mentoring – „ICT mě baví“ – pro uč. ZŠ
  • 16. 3. – Divadelní představení  Kejklířského divadla Vojty Vrtka – Velká cirkusová pohádka od 10:00 pro žáky ZŠ
  • 16. 3. – 31. 3. – Velikonoční tvoření ve ŠD
  • 16. 3. – Školská rada – pro členy – 15:00
  • 18. 3. – „Předškoláci v 1. třídě ZŠ“ – 9:00 – předškolní děti
  • 19. 3. – Veselé zoubky – preventivní program pro 1. třídu ZŠ
  • 20. 3. – Matematický klokan 2015 – v kategorii Cvrček soutěží žáci 2. a 3. tříd ZŠ, v kategorii Klokánek soutěží žáci 4. a 5. tříd ZŠ
  • 23. 3. – Básničkový den – u příležitosti Světového dne poezie (21. 3.) – pro žáky ze ŠD
  • 24. 3. – Mlýnek v Mladém – soutěž pro žáky 3. – 5. ročníku z „malých“ škol na Českobudějovicku – od 13:30 – v rámci soutěže vystoupení žongléra Vojty Vrtka 14:45
  • 27. 3. – Recyklace hrou – ekologický program pro žáky ZŠ – v průběhu dopoledne
  • 30. 3. – 1. 4. – Zápis do MŠ Kališnická
  • 31. 3. – Mentoring – „ICT mě baví“ – pro uč. ZŠ
  • 31. 3. – Divadelní spol. Viďadlo: „Radostná zvěst Velikonoc“ – pro děti z MŠ – 8:45

Únor 2015

  • 5. 2. – Kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 9. 2. – Rada dětí
  • 9. 2. – 13. 2. – Turnaj v deskových hrách ve ŠD
  • 9. 2. a 10. 2. – Mentoring – „ICT mě baví“ – pro uč. ZŠ
  • 11. 2. – Karneval v MŠ – 9:30 – 11:30
  • 12. 2. – Kurz bruslení pro žáky ZŠ – závěrečná lekce
  • 23. 2. – „Bezpečný pes“ – zábavně-naučný program – pro žáky ZŠ – 8:00 – 1. až 3. třída, 9:00 – 4. a 5. třídy
  • 24. 2. – Hrdějovický Vavřínek – recitační soutěž – vybraní žáci ZŠ
  • 25. 2. – Divadelní společnost LUK – „O kůzlátkách“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 25. 2. – Maškarní rej s diskotékou s panem Maxou ve ŠD – 14:00

Leden 2015

  • 5. 1. – 23. 1. – Výtvarná soutěž „Paní Zima“ – pro žáky ze ŠD
  • 6. 1. – Tříkrálové vinšování – děti z MŠ
  • 8. 1. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení – žáci ZŠ
  • 13. 1. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – prospěch, chování – 15:30 – 17:30; 5. třídy – společná část v 16:30; Rada rodičů s ředitelkou školy – 15:30
  • 16. 1. – Návštěva planetária – 10:00 – pro žáky 5. třídy
  • 20. 1. – Pedagogická rada ZŠ
  • 22. 1. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 23. 1. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 26. 1. – Návštěva Hřiště bez bot – pro žáky ze ŠD
  • 28. 1. – Divadelní společnost Okýnko – „Vrbová víla“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 29. 1. – Vydání výpisu vysvědčení

Prosinec 2014

  • 1. 12. – Návštěva Wortnerova domu: „O betlémském dárku“ – pro děti z MŠ – 2. třída
  • 2. 12. – Den otevřených dveří v ZŠ
  • 4. 12. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení – žáci ZŠ
  • 4. 12. – Dopoledne Mikulášská nadílka v prodejně Trefa v Mladém – pro děti z MŠ
  • 5. 12. – Mikulášská nadílka v MŠ a v ZŠ
  • 9. 12. – Vánoční trhy v ZŠ od 16:00 + vystoupení žáků
  • 9. 12. – Dopolední výlet do Jindřichova Hradce, Krýzovy jesličky a výstava betlémů v muzeu, odjezd v 8:00, předpokládaný návrat ve 12:00 – pro děti z MŠ
  • 11. 12. – Kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 11. 12. – Divadelní společnost Ivana Urbánka: „Slyšte, slyšte aneb co se stalo v Betlémě“ – 8:30 – pro děti z MŠ
  • 12. 12. – Příběh Vánoc – edukační program v Jihočeském muzeu – 11:15 – pro žáky 5. třídy
  • 15. 12. – Příběh Vánoc – edukační program v Jihočeském muzeu – 10:45 – pro žáky 4. třídy
  • 17. 12. – Příběh Vánoc – edukační program v Jihočeském muzeu – 11:15 – pro žáky 3. třídy
  • 17. 12. – Vánoční odpoledne v MŠ – 15:00 – ve třídách MŠ – pro rodiče dětí z MŠ
  • 18. 12. – Kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 19. 12. – Vánoční dopoledne v jednotlivých třídách ZŠ – předávání si dárků, zpívání koled; ukončení vyučování v 11:40; odpoledne – vánoční besídka ve ŠD

Listopad 2014

  • 3. 11., 5. 11., 13. 11 – Edukační program Jihočeského muzea „Co neznám, to nemaluji“ (výstava D. Kadrnožky) – 3. 11. pro žáky 4. třídy – 8:30; 5. 11 pro žáky 2. třídy – 8:30, pro žáky 3. třídy – 10:00; 13. 11. pro žáky 5. třídy – 8:30
  • 3. 11. – Halloween ve ŠD
  • 6. 11. – Divadelní společnost LUK „O Palečkovi“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 12. 11. – Svatomartinský průvod – pro děti a jejich rodiče – odchod od školy v 16:45
  • 13. 11. – Fotografování dětí z MŠ – 9:30
  • 18. 11. – Pedagogická rada ZŠ
  • 24. 11. – Změny v rozvrhu v souvislosti s kurzem bruslení
  • 24. 11. a 25. 11. – Plstění vlny – tvoření ve školní družině
  • 25. 11. – Ukázka výcviku dravců (sokolnictví Vondruška) – 10:00
  • 27. 11. – Zahájení kurzu bruslení pro žáky ZŠ

Říjen 2014

  • „Strašidla, strašáci, strašidláci“ – tvoření a malování pro žáky ve ŠD v průběhu celého měsíce
  • 6. 10. – 17. 10. – „Drakiáda“ – pro žáky ŠD
  • 6. 10. – Návštěva moštárny v Nových Hodějovicích – výstava výpěstků – pro žáky ZŠ
  • 7. 10. – Návštěva moštárny v Nových Hodějovicích – výstava výpěstků – pro děti z MŠ
  • 14. 10. – Těšíme se do školy – zahájení projektu pro předškoláky a žáky 1. třídy – 1. skupina z MŠ – 9:00
  • 16. 10. – Těšíme se do školy – zahájení projektu pro předškoláky a žáky 1. třídy – 2. skupina z MŠ – 9:00
  • 21. 10. – Třídní schůzky rodičů žáků ZŠ, Volby do Školské rady – 16:00
  • 23. 10. – Hudební pořad skupiny Bambiny „Opička v cirkuse“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 24. 10. – Dentální hygiena – výchovný program (lektorka: Nela Jirsová – studentka zubního lékařství) – pro žáky ZŠ (každá třída 1 vyuč. hodinu)
  • 31. 10. – „Den zdraví“ – projektový den pro žáky ZŠ
  • Dopolední výlet do přírody – pro děti ze 3. třídy MŠ

Září 2014

  • 8. 9. – 12. 9. – „Pojďte se seznámit aneb Jsme jedna rodina, školní družina“ – seznamovací hry ve ŠD pro prvňáčky a jejich starší spolužáky
  • 8. 9. – Fotografování žáků 1. třídy – 8:00
  • 9. 9. – Bezpečný internet, kyberšikana – preventivně informační pořad Policie ČR pro žáky 5. tříd – 8:55
  • 11. 9. – Začíná kurz plavání (9 lekcí po 2 hodinách) – pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 11. 9. – Galerie Pod kamennou žábou, loutkové představení divadelní společnosti Divotvor, „Pověst o kamenné žábě“ – pro děti z 2. a 3. tř. MŠ – 9:00
  • 16. 9. – Divadlo Víti Marčíka – pro žáky ZŠ – při příznivém počasí zahrada školy – 10:30
  • 22. 9. – Den zdraví – Den bez aut - pro žáky ZŠ
  • „Oblékáme hada Edu“ – celoevropská kampaň na podporu udržitelné mobility dětí ze základních škol a jejich rodičů s názvem Traffic Snake Game (TSG). V České republice probíhá tato kampaň pod názvem "Oblékáme hada Edu" . Hra motivuje děti a jejich rodiče, aby pro cesty do školy používali udržitelné způsoby dopravy (chůze, kolo, MHD...).
  • 23. 9. – Výstava kaktusů v prostorách ZŠ
  • 24. 9. – Pohádka Tři bratři – kino Kotva – pro žáky ze ŠD – 13:30
  • 30. 9. – divadelní spol. Viďadlo „Zvířátka a loupežníci“ a „O koblížkovi“ – pro děti z MŠ – 8:45

Akce školy 2013/2014 

Červen 2014

  • 2. 6. – Filmové představení v kině Kotva – „Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana“ – pro žáky ZŠ (vyjma třídy 4.A) – 8:30
  • 2. 6. – Oslava MDD ve ŠD – zábavné odpoledne plné her a soutěží ke Dni dětí
  • 2. 6. – Fotografování dětí v MŠ (společná fotografie + předškoláci na tablo)
  • 5. 6. – Dopolední výlet pro děti z MŠ – Borovany a Dvorec u Borovan (divadelní představení, ZOO)
  • 5. 6. – Koncert žáků ze ZUŠ pod vedením p. uč. Zíky – pro žáky ZŠ – 10:00 v ZŠ
  • 6. 6. – Fotografování žáků ZŠ – dopoledne
  • 9. 6. – Výchovný koncert klavíristy Sergeje Perepeliatnyka a houslisty Petra Vyorala – od 9:30, v prostorách modlitebny Českobratrské církve v ul. Baarova
  • 10. 6. – Pedagogická rada ZŠ – uzavření docházky žáků ZŠ, uzavření klasifikace
  • 10. 6. – Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků – 16:00
  • 11. 6. – Návštěva Wortnerova domu: „Pojďte s námi do pohádky“ (doprovodný program k výstavě Káji Saudka) – třída Berušek
  • 13. 6. – Ukončení vyučování ve třídách ZŠ podle rozvrhu
  • 16. 6. – 20. 6. – Škola v přírodě pro žáky ZŠ – Rekreační středisko Termit 25 – Doksy, Máchovo jezero
  • 18. 6. – Informativní schůzka pro rodiče nově přijatých dětí do MŠ – 16:00
  • 25. 6. – Rozloučení s předškoláky v MŠ – 14:30 – krátké divadelní představení, soutěže, minidiskotéka, pasování na školáky
  • 23. 6. – Exhibice oddílu TJ Karate České Budějovice, pro žáky ZŠ od 9:00 (v tělocvičně ZŠ)
  • 25. 6. – Zahradní slavnost – rozloučení se školním rokem – zábavné odpoledne pro žáky ZŠ a rodiče
  • 27. 6. – Vydání vysvědčení žákům ZŠ 8:00 – 8:45

 

Květen 2014

  • 6.5. – Poznávací okruh Šumavou – celodenní exkurze pro žáky ZŠ (Kašperské Hory, hrad Kašperk, Antýgl – řeka Vydra, Modrava – muzeum dřevařství )
  • 6. 5. – Ve třídách MŠ od 15:00 vystoupení dětí ke Dni matek
  • 12.5. – Okresní kolo turnaje v kopané McDonald´s Cup – kategorie 3.-5. třídy ZŠ 14.5. – Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů – 9:00 – 14:00 – pro vybrané žáky ZŠ
  • 15.5. – Divadelní představení Studia dell´arte – pro žáky ZŠ – od 10:00
  • 19.5. – „Olešnický lístek“ – přírodovědná soutěž – pro vybrané žáky 3. – 5. třídy – v ZŠ Olešnice
  • 19. 5. – Návštěva planetária – předškoláci – 9:30
  • 20. 5. – Divadelní představení spol. Okýnko, pohádka „Lesněnka“ – 9:00 – pro děti z MŠ
  • 21.5. – Beseda se členy Záchranného sboru, prohlídka sanitního vozu – 14:00 – pro žáky ze ŠD
  • 26.5. – 28.5. – Zkus to zdravě – projekt Zdraví dětem – pro žáky 3. a 5. třídy ZŠ

 

Duben 2014 

  • 1. 4. – Pyžamový den – pro žáky ZŠ
  • 1. 4. – do konce školního roku – zapojení žáků do Olympijského víceboje
  • 1. 4. – Mlýnek v Mladém – soutěž pro žáky 3. – 5. ročníku z „malých“ škol na Českobudějovicku – od 13:30, v rámci Mlýnku: Písničkové pásmo s Pavlem Maršíkem – i pro děti ze ŠD
  • 1. 4. – 3. 4. – Zápis do MŠ
  • 2. 4. – 4. 4. – Duben – měsíc bezpečnosti – Dopravní výchova – pro žáky ŠD
  • 8. 4. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ
  • 7. 4. – 18. 4. – Projekt Stonožka (Scio) – srovnávací testy pro žáky 3. a 5. ročníku
  • 7. 4. – 16. 4. – Velikonoční tvoření ve ŠD
  • 15. 4. – Vrátecký Picasso – výtvarná soutěž malých škol – pro vybrané žáky ZŠ – 13:30 ZŠ TGM Rudolfovská, Nové Vráto, ČB
  • 15. 4. – Návštěva Jihočeské vědecké knihovny Na Sadech – pro žáky 2. třídy – 9:00
  • 15. 4. – Divadelní představení společnosti Dell Arte – pohádka „Medvíďata“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 16. 4. – Návštěva Jihočeské vědecké knihovny Na Sadech – pro žáky 1. třídy – 9:00
  • 23. 4. – Ukázka výcviku dravců – pro žáky ZŠ – 10:00
  • 23. 4. – „Čištění studánek“ (u příležitosti Den Země) – vycházka k Velkému jezu – čištění břehu kolem řeky – děti ze ŠD
  • 23. a 24. 4. – Návštěva předškoláků z MŠ v 1. třídě ZŠ – 9:00
  • 29. 4. – Konverzační soutěž v Aj (ZŠ Matice školské) – pro vybrané žáky 5. třídy

Březen 2014

  • 3. 3. – Maškarní rej v MŠ – 10:30
  • 4. 3. – 7. 3. – Výstava obrazů Tomáše Vosolsobě „Čisté dimenze obrazného“ spojená s programem pro žáky věnovanému barvám a barevnému spektru – Wortnerův dům – pro žáky ZŠ
  • 11. 3. – 17. 3. – Připomenutí 50. výročí školního stravování – exkurze do školní kuchyně pro žáky ZŠ – zdravá výživa, příprava moučníku
  • 12. 3. – Borecký hlásek – účast v soutěži pro vybrané žáky ZŠ
  • 21. 3. – Matematický klokan 2014 – v kategorii Cvrček soutěží žáci 2. a 3. tříd ZŠ, v kategorii Klokánek soutěží žáci 4. a 5. tříd ZŠ
  • 25. 3. – „Jak se Janek nemohl rozhodnout“ – divadelní představení společnosti Kos – pro děti z MŠ – od 9:00
  • 26. 3. – Akce pro žáky ŠD – Hřiště bez bot
  • Téma ve ŠD – „Březen – pohádkový měsíc“ – skupinové tvoření na téma pohádek

Únor 2014

  • 5. 2. – Divadelní představení společnosti LUK – pohádka „O kačence“ – pro děti z MŠ
  • 5. 2. – Výchovný koncert – „Hudbou za Bedřichem Smetanou“ – pro žáky ZŠ
  • 6. 2. – Závěrečná lekce kurzu bruslení pro žáky ZŠ
  • 24.2. – Maškarní rej s diskotékou s panem Maxou ve ŠD
  • 25.2. – Hrdějovický Vavřínek – recitační soutěž – vybraní žáci ZŠ

Leden 2014

  • 14.1. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ
  • 17.1. – Návštěva ze ZOO Dvorec u Borovan – ukázka zvířat a beseda o zvířatech – pro děti z MŠ, od 10:00 pro žáky ZŠ
  • 13. – 17.1. – Puzzliáda ve ŠD
  • 21.1. – Pedagogická rada
  • 22.1. – Začarované písně – divadelní společnost Okýnko – pro děti z MŠ – 9 :00
  • 22.1. – Matematická olympiáda – okresní kolo, pro vybrané žáky z 5. třídy, na ZŠ Nerudova
  • 23.1. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 24.1. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 30.1. – Vydání výpisu vysvědčení

Prosinec 2013

  • 3. 12. – Den otevřených dveří v ZŠ
  • 5. 12. – Mikulášská nadílka v prodejně Trefa v Mladém – pro děti z MŠ
  • 5. 12. – Pokračuje čtvrteční kurz bruslení – žáci ZŠ
  • 6. 12. – Mikulášská nadílka v MŠ se ZŠ, Mikulášská nadílka v ZŠ
  • 10. 12. – Vánoční trhy v ZŠ od 16:00 + vystoupení žáků
  • 13. 12. – Kurz bruslení
  • 16. 12. – Tři věže – Stezka národního bohatství a kulturního dědictví – dopolední program pro žáky ZŠ s vánoční tematikou ve spolupráci s firmou Park dětem o.s.
  • 17. 12. – „Vánoce, Vánoce přicházejí“ – hudební pořad pro děti z MŠ
  • 17. 12. – Vánoční tvořivé odpoledne – pro děti z MŠ a jejich rodiče
  • 19. 12. – Kurz bruslení
  • 20. 12. – „Vánoce za kopcem“ – návštěva Wortnerova domu – pro děti ze 2. třídy MŠ
  • 20. 12. – Vánoční dopoledne v jednotlivých třídách ZŠ – předávání si dárků, zpívání koled; odpoledne – vánoční besídka ve ŠD

 Listopad 2013

  • 5. 11. – Schůzka členů Rady rodičů s ředitelkou školy; Třídní schůzky rodičů žáků ZŠ
  • 7. 11. – E.ON Energy Truck – naučně-zábavný projekt: AKUplus+ pro malé kouzelníky – 1. třída, předškoláci; misePlus+ – 4. a 5. třída
  • 14. 11. – Martinská slavnost ve ŠD, od 16:30 lampionový průvod
  • 14. 11. – Návštěva Wortnerova domu – „Tajemné příběhy Xénie H.“ – 2. třída MŠ
  • 15. 11. – Návštěva Jihočeské vědecké knihovny – dětské oddělení Na Sadech – pro žáky 3. třídy
  • 18. 11. – Fotografování dětí v MŠ
  • 21. 11. – Divadelní představení, spol. Dell Arte „O slůněti“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 21. 11. – Zahájení kurzu bruslení pro žáky ZŠ
  • 25. 11. – Divadlo Viďadlo – „O Kašpárkovi“ – pro děti ze ŠD

Říjen 2013

  • 1. 10. – Památky světového dědictví v ČR. Proměny za posledních 20 let – výstava ve výstavních prostorách na Senovážném nám. (pořádá Národní památkový ústav) - didaktický program s názvem Památky UNESCO – pro žáky 4. a 5. třídy
  • 4. 10. – Pohádka „Rybka Šupinka“ – divadelní společnost Okýnko – 9:00 – pro děti z MŠ
  • 8. 10. – Návštěva moštárny v Nových Hodějovicích – prohlídka výstavy – pro děti z MŠ – 9:30
  • 10. 10. – Jojo exhibice – ukázky triků a práce s jojem – pro žáky ZŠ
  • 11. 10. – Koncert Jihočeské komorní filharmonie – Antonín Dvořák: Moravské dvojzpěvy – 9:00, koncertní síň O. Jeremiáše – pro žáky 3. – 5. třídy
  • 11. 10. – Exkurze - Den otevřených dveří a regionální výstava květin a ovoce (pořádá Střední zemědělská škola) – pro přihlášené děti ze ŠD
  • 14. 10. – Charitativní sběr šatstva pro Diakonii Broumov
  • 16. 10. – Schůzka členů Školské rady
  • 23. 10. – Návštěva Jihočeské vědecké knihovny – dětské oddělení Na Sadech – pro žáky 4. třídy, 9:00
  • 24. 10. – Návštěva Jihočeské vědecké knihovny – dětské oddělení Na Sadech – pro žáky 5. třídy, 9:20
  • 24. 10. – Dopolední výlet na výlov Spolského rybníka – pro děti z MŠ, odjezd 8:30
  • 31.10. – „Jak Lesníčkovi uletěly včely do Borovanského lesa“ – výchovně vzdělávací program pro předškolní děti – 8:30
  • 31.10. – Halloweenská oslava ve ŠD
  • „Drakiáda“ – pro žáky ŠD

Září 2013

  • 5.9. – Fotografování žáků 1. třídy
  • 5.9. – Kurz plavání (9 lekcí po 2 hodinách) – pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 10.9. – Samson je také baroko – vlastivědně didaktický program – pro žáky 5. třídy
  • 10.9. – Ukázková hodina Mix-dance – 13:30 – ŠD
  • 11.9. – Loutkové divadelní představení Otesánek – pro děti z MŠ – 9:00
  • 24.9. – Vítání občánků na MM – vybrané děti z MŠ ze třídy Berušek
  • 25.9. – Dožínky – oslava sklizně úrody – pro žáky ze ŠD
  • 27.9. – Hasičská stanice – DEPO – exkurze pro žáky ZŠ 
  •  

Akce školy 2012/2013 

 Červen 2013 

  • 4.6. – Výchovný koncert klavíristy Sergeje Perepeliatnyka a nevidomého operního pěvce Radka Žaluda – od 9:30, v prostorách modlitebny Českobratrské církve v ul. Baarova, pro žáky ZŠ
  • 4.6. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – 15:00 – 17:00
  • 5.6. – Návštěva HZS – pro žáky ze ŠD
  • 6.6. – Nedabylské kukátko – účast žáků z hudebně–dramatického kroužku na malém divadelním festivalu v ZŠ Nedabyle
  • 11.6. – Pedagogická rada – uzavření docházky žáků ZŠ, uzavření klasifikace žáků
  • 13.6. – Dopolední výlet do Týna nad Vltavou – pro děti z MŠ – odjezd od MŠ v 8:00
  • 14.6. – Cvičný poplach – evakuace ZŠ
  • 14.6. – Koncert žáků z LŠU pod vedením p. učitele Zíky – pro děti z MŠ od 9:00 (v MŠ), pro žáky ZŠ od 10:00 (v ZŠ)
  • 17.6. – 21.6. – Škola v přírodě pro žáky ZŠ – Rekreační středisko Štědronín
  • 20.6. – Rozloučení s předškoláky v MŠ – 16:00
  • 25.6. – Divadelní představení “Pošťácká pohádka“, od 10:00 v Jihočeském divadle, pro žáky ZŠ
  • 26.6. – Školní slavnost – rozloučení se školním rokem – zábavné odpoledne pro žáky ZŠ a rodiče, 5. třída – spaní ve škole
  • 28.6. – Vydání vysvědčení žákům ZŠ 8:00 – 8:45

Květen 2013

  • 2.5. – Kocour v botách – divadelní představení pro žáky 1. – 3. třídy ZŠ (Divadlo Táta a máma)
  • 7.5. – Konverzační soutěž v Aj (ZŠ Matice školské) – pro vybrané žáky 5. třídy
  • 7.5. – Soutěž Hlídek mladých zdravotníků – pro vybrané žáky ZŠ – Výstaviště ČB – 9:00 – 14:00
  • 7.5. – „Leťme vysoko“ – interaktivní výstava (Výstavišti ČB – pavilon T) – žáci 2. třídy – 8:30 – 10:00
  • 9.5. – Návštěva planetária – hvězdná obloha – odchod 8:15 – pro děti z MŠ
  • 9.5. – „Leťme vysoko“ – interaktivní výstava (Výstavišti ČB – pavilon T) – žáci 3. třídy – 8:30 – 10:00; žáci 4. a 5. třídy – 12:30 – 14:00
  • 10.5. – „Leťme vysoko“ – interaktivní výstava (Výstavišti ČB – pavilon T) – žáci 1. třídy – 8:30 – 10:00
  • ŠD – výroba dárků pro maminky ke Dni matek
  • 13.5. – „Olešnický lístek“ – přírodovědná soutěž – pro vybrané žáky 3. – 5. třídy – v ZŠ Olešnice
  • 13.5. – 7.6. – Testování žáků 5. tříd
  • 15.5. – Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů – 9:00 – 14:00 – pro vybrané žáky ZŠ
  • 15.5. – Okresní kolo turnaje v kopané McDonald´s Cup – kategorie 4.-5. třídy ZŠ
  • 15.5. – „Pythagoriáda“ – matematická soutěž v ZŠ Nerudova – pro vybrané žáky
  • 16.5. – Návštěva Hasičského záchranného sboru – Pražská ul. – pro děti z MŠ, odjezd z MŠ v 8:30
  • 17.5. – Okresní kolo turnaje v kopané McDonald´s Cup – kategorie 2.-3. třídy ZŠ
  • 21.5. – Den POLICIE – účast dětí ze ŠD
  • 22.5. – Divadelní představení spol. Okýnko „O princezně s oslíma ušima“ – pro děti z MŠ – od 9:00
  • 22.5. – „Studánková víla“ – výroba panenek z ovčí vlny – akce ve ŠD pro rodiče a děti
  • 28.5. – Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků – 16:00
  • 30.5. – Oslava MDD – „Balónková show – pro děti z MŠ – od 9:00
  • 31.5. – Oslava MDD – pro žáky ZŠ, příjezd sanitky ZZS – pro děti ve ŠD

Duben 2013

  • 2.4. – 4.4. – Zápis do MŠ
  • 9.4. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – 15:00 – 17:00 hodin
  • 8.4. – 19.4. – Projekt Stonožka – srovnávací testy pro žáky 3. ročníku (testy od společnosti Scio)
  • 11.4. – „O Budulínkovi“ – divadelní společnost LUK – pro děti z MŠ – 9:00
  • 11.4. – Aktivizující výukové programy s přírodovědnou tématikou konané v ZŠ – 8:00 – 8:45 1. třída (Co se hýbe v půdě), 8:55 – 9:40 2. třída (Co se hýbe v půdě), 10:00 – 11:40 3. třída (Vítejte v království)
  • 12.4. – Aktivizující výukové programy s přírodovědnou tématikou konané v ZŠ: 8:00 – 9:40 4. třída (Vítejte v království), 10:00 – 11:40 5. třída (Vítejte v království)
  • 16.4. – Pedagogická rada ZŠ
  • 17.4. – Vrátecký Picasso – výtvarná soutěž malých škol – pro vybrané žáky ZŠ – 13:30 ZŠ TGM Rudolfovská, Nové Vráto, ČB
  • 22.4. – „Čištění studánek“ – vycházka k Velkému jezu – čištění břehu kolem řeky –13:30 – 15:00
  • 26.4. – „Zlatovláska“ – divadelní společnost Dell´ Arte – pro děti z MŠ – 9:00

 Březen 2013

  • 1.3. – „Veselé zoubky“ – preventivní program zaměřený na správnou péči o zuby a na prevenci proti zubnímu kazu – 9:00 – žáci 1. třídy
  • 6.3. – Exkurze Praha – pro žáky ZŠ – návštěva muzikálového představení „Kapka medu pro Verunku“, v odpoledních hodinách prohlídka Národního divadla
  • 6.3. – Dětská scéna 2013 – oblastní kolo, přehlídka recitátorů – pro vybrané žáky ZŠ
  • 12.3. – Závěrečná prezentace projektu To je moje Mladé – ZŠ – od 14:00
  • 20.3. – Borecký hlásek – účast v soutěži pro vybrané žáky ZŠ
  • 21.3. – Vítání jara, vynášení Moreny – děti z MŠ
  • 22.3. – Matematický klokan 2013 – v kategorii Cvrček soutěží žáci 2. a 3. tříd ZŠ, v kategorii Klokánek soutěží žáci 4. a 5. tříd ZŠ
  • 22.3. – „Zatoulané velikonoční vajíčko“ – divadelní společnost Okýnko – pro děti z MŠ
  • 26. 3. – Preventivní vyšetření zraku dětí, projekt Lions Eye (pouze na přání rodičů) – pro děti z MŠ
  • 26.3. – Mlýnek v Mladém – soutěž pro žáky 3. – 5. ročníku z „malých“ škol na Českobudějovicku – od 13:30 – v rámci soutěže vystoupení žongléra Vrtka – „Kabinet létajících úžasností“ – 14:45
  • Akce ŠD – „Oslava jara“ – velikonoční tvoření v průběhu celého měsíce

 Únor 2013

  • 1.2. – Pololetní prázdniny
  • 4. 2. – 8. 2. – Jarní prázdniny
  • 13.2. – Výchovný koncert „Krása písně aneb od Beatles po Hip-hop“ – pro žáky ZŠ – od 10:00
  • 14.2. – Pokračuje kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 14.2. – Maškarní bál s diskotékou s panem Maxou ve ŠD
  • 19.2. – Divadelní představení společnosti LUK „O třech prasátkách“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 19.2. – Hrdějovický Vavřínek – recitační soutěž – vybraní žáci ZŠ
  • 22.2. – Ekovýchovný program pro žáky ZŠ – Nebezpečné odpady (1. třídy – 8:00, 2. třída – 9:00, 3. třída – 10:00), Naše šelmy (4. třída – 11:00, 5. třída – 12:00)
  • Maškarní rej v MŠ

Leden 2013

  • 7.1. – Tři králové – slavnost ve ŠD
  • 8.1. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – prospěch, chování – 15:00 – 17:00
  • 11.1. – Hudební pořad „Babička Chrota vypráví“ – od 9:00 – pro děti z MŠ
  • 11.1. – Lidová píseň v hudbě (koncertní síň O. Jeremiáše) – žáci 3.B
  • 15.1. – „Zdravá pětka“ – vzdělávací program pro žáky ZŠ
  • 15.1. – Komunikace a vztahy ve třídě – program pro žáky 4. třídy – ve spolupráci se SVP, pokračování 22. 1. a 29. 1.
  • 22.1. – Pedagogická rada ZŠ, uzavření docházky a klasifikace za 1. pololetí
  • 23.1. – Matematická olympiáda – okresní kolo, pro vybrané žáky z 5. třídy, na ZŠ Nerudova
  • 24.1. a 25.1. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 29.1. – Hudební pořad skupiny Bambiny „Pojďte s námi do pohádky“ – pro děti z MŠ – od 9:00
  • 31.1. – Vydání výpisu vysvědčení 

Prosinec 2012

  • 5. 12. – Dopoledne Mikulášská nadílka v prodejně Trefa v Mladém, „Mikulášské malování s nadílkou“ – děti MŠ
  • 5. 12. – Zahájení kurzu bruslení – žáci ZŠ
  • 6. 12. – Mikulášská nadílka v MŠ se ZŠ – 9:00, Mikulášská nadílka v ZŠ
  • 7. 12. – Divadelní společnost Okýnko „Putování za Ježíškem“ – 9:00 – pro děti MŠ
  • 12. 12. – Vystoupení vybraných předškolních dětí v Domově důchodců – Dobrá Voda u Českých Budějovic – 15:00
  • 12. 12. – Vánoční trhy v ZŠ od 16:00
  • 13. 12. – Kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • Návštěva předškoláků v ZŠ
  • 18. 12. – Vánoční posezení s rodiči spojené s vystoupením dětí a tvořivým odpolednem – pro rodiče dětí z MŠ – 15:00
  • 18. 12. – Návštěva Planetária od 10:15 – pro žáky 5. ročníku ZŠ
  • 19. 12. – Filmové představení „Tady hlídám já“ – kino Kotva od 8:30 – pro žáky ZŠ
  • 20. 12. – Kurz bruslení pro žáky ZŠ
  • 21. 12. – Vánoční dopoledne v jednotlivých třídách ZŠ – předávání si dárků, zpívání koled 

Listopad 2012

  • 1.11. – Těšíme se do školy – návštěva předškoláků v 1. třídě ZŠ
  • 1.11. – Charitativní sběr šatstva pro Diakonii Broumov – odvoz sbírky
  • 6.11. – Česká a moravská lidová píseň v klasické hudbě – pro žáky ZŠ
  • 6.11. – Třídní schůzky rodičů žáků ZŠ – 16:00, Schůzka členů Rady rodičů s ředitelkou školy – 15:30
  • 15.11. – Ukončení kurzu plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 20.11. – Pohádka O Smolíčkovi – divadelní společnost LUK – pro děti MŠ – 9:00
  • 20.11. – Svatomartinská cesta se světýlky – 17:00
  • 27.11. – Den otevřených dveří v ZŠ 

Říjen 2012

  • 1. 10. – Loutkové divadlo p. Brožky „Chaloupka z perníku“ – 9:00 – pro děti z MŠ
  • 8. a 9.10. – Návštěva moštárny v Nových Hodějovicích – prohlídka výstavy – pro děti z MŠ i pro žáky ZŠ
  • 9.10. – „Škatulata už se hejbou“ – sportovně zábavné odpoledne pro děti z MŠ a jejich rodiče
  • 15.10. – 19.10. – „Drakiáda“ – pro žáky ŠD
  • 22.10. – Charitativní sběr šatstva pro Diakonii Broumov
  • 23.10. – Hudební skupina Bambiny – „Zpíváme si se zvířátky“ – pro děti z MŠ – 9:00
  • 23.10. – Proškolení pedagogických pracovníků v poskytování 1. pomoci
  • 24.10. – „Den naruby“ – projektový den pro žáky ZŠ
  • 29.10. – Návštěva planetária – pro žáky 4. třídy
  • 30.10. – Dopolední výlet do ZOO Hluboká – pro děti ze 2. a 3. třídy MŠ
  • 31.10. – Fotografování dětí z MŠ – 8:00 

Září 2012

  • 5.9. – Ukázkové hodiny Aj s rodilou mluvčí (společnost Wattsenglish) – pro ZŠ
  • 6.9. – Začíná kurz plavání (10 lekcí po 2 hodinách) – pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ – odjezd cca 9:45 
  • 7.9. – Ukázkové hodiny Aj s rodilou mluvčí (společnost Wattsenglish) – pro MŠ 
  • 10.9. – Fotografování žáků 1. třídy 
  • 11.9. – Renesance pod Černou věží – vlastivědně didaktický program – pro žáky 4. třídy – 9:30
  • 12.9. – Renesance pod Černou věží – vlastivědně didaktický program – pro žáky 3. třídy – 9:30
  • 12.9. – Samson je také baroko – vlastivědně didaktický program – pro žáky 5. třídy – 10:30 
  • 14.9. – O selce Lakomce – divadelní společnost Kos – pro děti z MŠ – 9:00
  • 17.9. – Ukázka výcviku dravců – pro všechny žáky ZŠ – 10:00 
  • 20.9. – Jak statečný Honzík zoubky své zachránil – divadelní společnost Dell´Arte – pro děti z MŠ – 9:00
  • 25.9. – Vítání občánků na MM – vybrané děti z MŠ ze třídy Berušek – od 13:00
  • 26.9. – Dožínky – oslava sklizně úrody – pro žáky ze ŠD – 13:15 – 15:00

  

Akce školy 2011/2012 

Červen 2012 

  • 1.6. – English Time – 8:00 – pro žáky 2. třídy (hodinová lekce Aj s rodilou mluvčí)
  • 1.6. – Návštěva filmového představení v kině Kotva – 10:00 – pro žáky 1. a 2. třídy 1.6. – Návštěva dopravního hřiště – žáci 3. třídy
  • 4.6. – Oslava MDD s hudební skupinou Bambiny „Čertovská show“ – 9:00 – pro děti z MŠ
  • 5.6. – Cvičný poplach – evakuace ZŠ
  • 5.6. – Návštěva předškoláků v 1. třídě – 9:00
  • 5.6. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – 15:00 – 17:00
  • 6.6. – Návštěva HZS – pro žáky ze ŠD
  • 6.6. – Nedabylské kukátko – účast vybraných žáků na malém divadelním festivalu v ZŠ Nedabyle – 13:00
  • 7.6. – Dopolední výlet – Hluboká nad Vltavou – návštěva ZOO, divadelní představení „O zvědavém slůněti“ – pro děti z MŠ
  • 8. 6. – Výlet do okolí Mokrého – žáci 5. třídy, Výlet do okolí Dobré Vody – žáci 4. třídy
  • 15.6. – To je moje Mladé – zahájení projektu, úvodní setkání s Janem Nepomukem Piskačem – pro všechny žáky ZŠ – 10:00
  • 18.6. – 22.6. – Škola v přírodě pro žáky ZŠ – Rekreační středisko Lučkovice, Lučkovice 169, 398 01 Mirotice
  • 22.6. – Rozloučení s předškoláky v MŠ – 15:00 25.6. – Dětský den zdraví – hravou formou byli žáci motivováni k aplikování jednoduchých návyků vedoucích k ozdravení životního stylu – pro všechny žáky ZŠ
  • 27.6. – Zahradní slavnost – rozloučení se školním rokem – zábavné odpoledne pro žáky ZŠ a rodiče
  • 29.6. – Vydání vysvědčení žákům ZŠ 8:00 – 8:45

 

Květen 2012

  • 3.5. – Soutěž Hlídek mladých zdravotníků – pro vybrané žáky ZŠ
  • 7.5. – Skákací hrad – pro děti z MŠ
  • 9.5. – Fotografování předškolních dětí na tablo + společné třídní foto, 15:00 – Besídka ke Dni matek
  • 9.5. – Okresní kolo turnaje v kopané McDonald´s Cup – kategorie 4.-5. třídy ZŠ
  • 10.5. – Okresní kolo turnaje v kopané McDonald´s Cup – kategorie 2.-3. třídy ZŠ
  • 10.5. – Hudební pořad skupiny Bambiny „Děti, zazpíváme si“ – pro děti z MŠ
  • 10.5. – Výlet do Prahy – pro žáky 4. třídy
  • 10.5. – Návštěva AJG Hluboká – pro žáky z výtvarného atelieru pí. Švecové (není akce školy)
  • 10.5. – Okresní kolo dopravní soutěže Mladých cyklistů – pro vybrané žáky z 5. třídy
  • 15.5. – Výtvarný projekt ateliéru Tvor „S každým se počítá“ – výtvarné téma „Barevné ručičky“ – 2. třída MŠ – Včeličky
  • 15.5. – Exkurze do JE Temelín – pro žáky 3. – 5. třídy ZŠ
  • 17.5. – Koncert žáků ZUŠ pro žáky ZŠ
  • 21.5. – „Olešnický lístek“ – přírodovědná soutěž – pro vybrané žáky 3. – 5. třídy – v ZŠ Olešnice
  • 21.5. – „Jak to chodí u soudu?“ – přednáška soudce pro žáky 3. – 5. třídy
  • 21.5. – Testování žáků 5. tříd (21.5. – 8.6.) – testy Čj, M, Aj                                                 
  • 29.5. – Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků – 16:00
  • 31.5. – Ukázka výcviku psovodů – pro žáky ze ŠD – 13:15

Duben 2012

  • 2.4. – Screeningové vyšetření očí dětí – Lions Eye – pro děti MŠ – 9:00
  • 3.4. – „Zajíčku a slepičko, čí je to vajíčko? – divadelní společnost Kos – pro děti z MŠ – 8:45
  • 3.4. – Třídní schůzky rodičů žáků ZŠ – 16:00, Schůzka členů Rady rodičů s ředitelkou školy – 15:30
  • 4.4. – Velikonoční pomlázka – 3. třída MŠ – Berušky
  • 10.4. – Fotografování dětí z MŠ
  • 10.4. – Pedagogická rada ZŠ
  • 10.4. – 20.4. – Projekt Stonožka – srovnávací testy pro žáky 5. ročníku (testy od společnosti Scio)
  • 13.4. – Ukázka zvířat ze ZOO Dvorec u Borovan – 9:00 – pro děti z MŠ, 10:00 – pro žáky ZŠ
  • 16.4. – Zkoušky nanečisto – pro žáky 5. tříd hlásící se na víceletá G
  • 16.4. – Krajské kolo recitační soutěže (DDM Strakonice) – vybraní žáci ZŠ
  • 17.4. – Výtvarný projekt ateliéru Tvor „S každým se počítá“ – výtvarné téma „Barevné ručičky“ – 3. třída MŠ – Berušky
  • 25.4. – Konverzační soutěž v Aj (ZŠ Matice školské) – pro vybrané žáky 5. třídy
  • 25.4. – Kouzelník Merlin – pro žáky ze ŠD – 13:30
  • 25.4. – Vrátecký Picasso – výtvarná soutěž malých škol – pro vybrané žáky ZŠ – 13:30 ZŠ TGM Rudolfovská, Nové Vráto, ČB
  • 26.4. – Exkurze do Prahy – pro žáky 3. ročníku

Březen 2012

  • 1.3. – Karneval ve ŠD s panem Maxou (diskotéka, soutěže) – od 13:30
  • 2.3. – „O mlynářce“ – divadelní společnost Okýnko – pro děti z MŠ – od 9:00
  • 2.3. – Pokračuje kurz bruslení pro žáky ZŠ (2.3., 23.3., 30.3.)
  • 6.3. – Mlýnek v Mladém – soutěž pro žáky 3. – 5. ročníku z „malých“ škol na Českobudějovicku – od 13:30 – v rámci soutěže vystoupení žongléra Vrtka – „Kabinet létajících úžasností“ – 14:45
  • 7.3. – Dětská scéna 2012 – oblastní kolo, přehlídka recitátorů – pro vybrané žáky ZŠ
  • 19.3. – Matematický klokan 2012 – v kategorii Cvrček soutěží žáci 2. a 3. tříd ZŠ, v kategorii Klokánek soutěží žáci 4. a 5. tříd ZŠ
  • 22.3. – Borecký hlásek – účast v soutěži pro vybrané žáky ZŠ
  • 22.3. – „Ferda Mravenec“ – divadelní představení spolku Kašpárek – pro žáky ze ŠD – 13:30
  • Těšíme se do školy – návštěva předškoláků v 1. třídě
  • 26.3. – Návštěva kina Kotva – Jeden svět – dokumentární filmy mezinárodního filmového festivalu o lidských právech – pro žáky ZŠ
  • 26.3. – 29.3. – Zápis do MŠ

 Únor 2012

  • 13.2. – „Abeceda“ – divadelní představení v Malém divadle – 10:00 – pro žáky 1. třídy ZŠ
  • 15.2. – Princezna a kouzelná píšťalka – divadelní představení pro žáky v MŠ – 10:15
  • 22.2. – Maškarní rej v MŠ
  • 22.2. – Divadelní představení – „Jak Honza přešel na červenou“ – pro žáky ZŠ
  • 23.2. – Karneval ve ŠD – 13:30
  • 29.2. – Recitační soutěž „Hrdějovický Vavřínek“ – pro vybrané žáky ZŠ
  • V únoru probíhala ve II. oddělení ŠD soutěž ve sbírání „Bobříků“.

Leden 2012 

  • 5.1. – Návštěva planetária – žáci 5. třídy ZŠ
  • 6.1. – Tři králové – Tříkrálové koledování dětí z MŠ (Berušky)
  • 6.1. – Zahájení kurzu bruslení pro žáky ZŠ
  • 10.1. – Konzultační odpoledne pro rodiče žáků ZŠ – prospěch, chování
  • 11.1. – Divadelní představení „Kašpárek se vrací do pohádky“ – loutkové divadlo pana Brožky – pro děti z MŠ
  • 11.1. – Divadelní představení „Čarodějka Jennifer“ – Malé divadlo – žáci 3. třídy
  • 12.1. – Divadelní představení „Ronja, dcera loupežníka“ – Malé divadlo – žáci 4. třídy
  • 19.1. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 20.1. – Zápis do 1. třídy od 14:00 do 17:30
  • 24.1. – Pedagogická rada ZŠ
  • 25.1. – Matematická olympiáda – okresní kolo, pro vybrané žáky z 5. třídy, na ZŠ Nerudova
  • 27.1. – Zimní olympijské hry“ – hry a soutěže pro žáky ze školní družiny
  • 31.1. – Vydání výpisu vysvědčení

Prosinec 2011

  • 5.12. – Mikulášská nadílka v ZŠ a MŠ
  • 8.12. – Návštěva Wortnerova domu „Zase budou Vánoce“ – 2. třída MŠ
  • 9.12. – Zdobení vánočního stromečku na Radničním nádvoří MM – 2. a 3. třída MŠ; prohlídka vánočních trhů na náměstí
  • 15.12. – Návštěva předškoláků v ZŠ
  • 15.12. – Vánoční trhy v ZŠ, zahájení – vystoupení žáků ZŠ – 16:00
  • 19.12. – Vánoční posezení u stromečku, rozbalování dárků – ŠD
  • 19.12. – Filmové představení Tintinova dobrodružství (kino Kotva) – pro žáky ZŠ
  • 20.12. – Divadelní představení Jak se ztratila vánoční hvězda – pro děti z MŠ
  • 21.12. – „Dárkování“ – vánoční dopoledne spojené s rozdáváním vánočních dárků – pro děti z MŠ
  • 22.12. – Třídní vánoční besídky žáků ZŠ  

Listopad 2011

  • 1.11. – Na jedné lodi – Cassiopeia – pokračování projektu – 8:00 – žáci 4. třídy, 10:00 – 5. třída
  • 3.11. – Kyberšikana – preventivně informační pořad Policie ČR – 8:30 – žáci 1. třídy; 10:00 – žáci 2. tříd
  • 3.11. – Statečný dráček – hudební skupina Bambiny – pro děti z MŠ – 9:00
  • 8.11. – Charitativní sběr šatstva pro Diakonii Broumov
  • 8.11. – Pedagogická rada
  • 8.11. – Ukončení kurzu plavání pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 8.11. – Návštěva interaktivní výstavy Hrát2Objevovat (H2O) – žáci 1. třídy – 10:30
  • 9.11. – Návštěva interaktivní výstavy Hrát2Objevovat (H2O) – žáci 3. třídy – 10:30
  • 11.11. – Jedničkový den – projektový den pro všechny žáky ZŠ
  • 11.11. – Návštěva Wortnerova domu – téma Můj otisk – pro děti ze 2. třídy MŠ – 9:30
  • 14.11. – Na jedné lodi – Cassiopeia – pokračování projektu – 8:00 – žáci 2. třídy, 10:00 – 3. třída
  • 15.11. – Na jedné lodi – Cassiopeia – pokračování projektu – 8:00 – žáci 4. třídy, 10:00 – 5. třída
  • 15.11. – Návštěva interaktivní výstavy Hrát2Objevovat (H2O) – žáci 2. tříd – 10:30
  • 21.11. – Kyberšikana – preventivně informační pořad Policie ČR – žáci 3. a 4. třídy
  • 24.11. – Návštěva Hřiště bez bot – pro děti ze ŠD
  • 25.11. – Návštěva interaktivní výstavy Hrát2Objevovat (H2O) – žáci 4. a 5. třídy – 10:30
  • 28.11. – Na jedné lodi – Cassiopeia – pokračování projektu – 8:00 – žáci 2. třídy, 10:00 – 3. třída
  • 28.11. – Kyberšikana – preventivně informační pořad Policie ČR –10:00 – žáci 5. třídy
  • 29.11. – Den otevřených dveří v ZŠ
  • 29.11. – Na jedné lodi – Cassiopeia – pokračování projektu – 8:00 – žáci 4. třídy, 10:00 – 5. třída
  • Víčkové dny – sestavení obrazů z víček – pro děti ze ŠD
  • Obrazy z ubrousků – pro děti ze ŠD

Říjen 2011

  • 5.10. – Fotografování dětí z MŠ
  • 7.10. – Návštěva Wortnerova domu „Návrat do historie“ – předškoláci z MŠ
  • 11.10. – Návštěva moštárny – předškoláci z MŠ
  • 12.10. – Divadelní loutkové představení „Sny kocoura Timoteje“ – pro děti z MŠ
  • 14.10. – Mobilní vzdělávací centrum misePlus+ s E.ON Energy Truckem – pro žáky 4. a 5. třídy
  • 17.10. – Na jedné lodi – Cassiopeia – zahájení projektu – 8:00 – žáci 2. třídy, 10:00 – 3. třída
  • 18.10. – Výlet k Horusickému rybníku – výlov rybníka – pro děti z MŠ
  • 18.10. – Na jedné lodi – Cassiopeia – zahájení projektu – 8:00 – žáci 4. třídy, 10:00 – 5. třída
  • 21.10. – Hodina Aj s rodilou mluvčí (připravila Wattsenglish) – pro žáky 4. a 5. třídy
  • 24.10. – Třídní schůzky pro rodiče žáků ZŠ – 16:00; Schůzka členů Školské rady a Rady rodičů SRPŠ
  • 24.10. – Kyberšikana – preventivně informační pořad Policie ČR pro učitele a rodiče – 16:45
  • 25.10. – Ukázka výcviku dravců – pro žáky ZŠ
  • 31.10. – Na jedné lodi – Cassiopeia – pokračování projektu – 8:00 – žáci 2. třídy, 10:00 – 3. třída

Září 2011

  • 6.9. – Začíná kurz plavání (10 lekcí po 2 hodinách) – pro žáky 2. a 3. třídy ZŠ
  • 8.9. – Ukázkové hodiny Aj s rodilou mluvčí (společnost Wattsenglish) – pro ZŠ
  • 9.9. – Fotografování žáků 1. třídy
  • 14.9. – Ukázkové hodiny Aj s rodilou mluvčí (společnost Wattsenglish) – pro MŠ
  • 14.9. – Vlastivědně didaktický program – Prohlídka ČB – žáci 3. třídy – 8:30, žáci 4. třídy 10:30
  • 15.9. – Vlastivědně didaktický program – Prohlídka ČB – žáci 5. třídy – 8:30, žáci 2. třídy 9:30
  • 23.9. – „O pyšné princezně“, divadelní společnost Okýnko – pro děti z MŠ – 9:00
  • 27.9. – Vítání občánků na MM – děti z MŠ – od 13:00