Školní jídelna se nachází v objektu MŠ naproti budovy ZŠ. Ve školní kuchyni vaříme jak pro děti z MŠ, tak pro žáky ZŠ. Děti z MŠ stolují přímo ve třídách, žáci ZŠ jsou denně na oběd do školní jídelny převáděni.

Ceník obědů

Věková kategorie
Cena do 30.11. 2017
Cena od 30.11. 2017
3 - 6 let Přesnídávka 8 Kč 8 Kč
  Oběd 19 Kč 21 Kč
  Svačina 7 Kč 7 Kč
7 - 10 let Přesnídávka 8 Kč 8 Kč
  Oběd 22 Kč 24 Kč
  Svačina 7 Kč 7 Kč
11 - 14 let Oběd 25 Kč 27 Kč

• Při neodhlášení stravy v době nepřítomnosti dítěte/žáka (od 2. dne nepřítomnosti) bude k ceně oběda připočtena cena cca 40,- Kč za mzdovou a věcnou režii.
  • Částka za mzdovou a věcnou režie je aktualizována 1x ročně s platností od 1. ledna. Částka za věcnou a mzdovou režii platná pro daný rok je vypočítána z nákladů za předešlé období. Z tohoto důvodu je částka stanovena až po ukončení účetní uzávěrky daného roku a k datu schválení této uzávěrky uveřejněna.
  • Způsob úhrady plateb: inkaso
  • Číslo sběrného účtu školy: 101311801/0800
  • Škola inkasuje vždy 15. den v měsíci. Stravné se platí měsíc předem (např. v srpnu inkasuje škola stravné na září, v září inkasuje stravné na říjen atd.). Pokud inkaso nebude provedeno (např. proto, že není dostatek financí na účtu), spojte se s vedoucí ŠJ a domluvte se na dalším postupu.

Zaměstnanec školy pověřený výběrem plateb:
Markéta Balounová, vedoucí školní jídelny

Úřední hodiny vedoucí školní jídelny:

pondělí až pátek 12:00 – 15:00 – kancelář vedoucí ŠJ

Způsob přihlašování a odhlašování obědů:
do 13:00 předchozího dne

• na www.strava.cz
  • ve výjimečných případech SMS na tel. 601 389 397 – uvádějte: jméno a příjmení dítěte, třída, odhlásit od ... do...

Výdej do jídlonosiče v případě nepřítomnosti (pouze 1. den nepřítomnosti): od 10:30 do 11:00 v kuchyni školní jídelny.

Sestavování jídelníčku provádí vedoucí školní jídelny a vedoucí kuchařka na základě normativů pro školní jídelny. Dětem je podáváno kromě bílého pečiva také tmavé pečivo i celozrnné výrobky, ovoce, zelenina, nejrůznější saláty a oblohy. K jídlům se střídavě zařazuje mléko, bílá káva, kakao, Granko, různé druhy čajů, džusy a vitamínové nápoje obohacené jódem nebo vápníkem.

Po celou dobu provozu mateřské školy je zajištěn pitný režim.

Alergeny: Informace o alergenech v pokrmech podává na vyžádání vedoucí kuchařka nebo vedoucí ŠJ. Alergeny jsou uvedeny na jídelníčku na www.strava.cz, přístupové údaje do této aplikace obdržel každý strávník po přihlášení do ŠJ.