Volnočasové aktivity 2017/2018

Pro žáky - Připravujeme


Pro veřejnost

Pondělí:

Cvičení – Andrea Volmanová:   17:30 – 18:30 

Středa:

Ženský pěvecký sbor:  18:00 – 20:00           

Čtvrtek:

Cvičení – Petra Stejskalová:   18:30 – 19:30



Volnočasové aktivity 2016/2017

Pro žáky

Kroužky, které zajišťuje škola (ve spolupráci se Spolkem rodičů):

Keramický kroužek I – pro žáky 3. – 5. ročníku, vyučující: Mgr. Iva Vopalecká

Keramický kroužek II – pro žáky 3. – 5. ročníku, vyučující: Mgr. Yveta Kunešová

Pohybové hry – pro žáky 1. – 3. ročníku, vyučující: Mgr. Alice Škodová

Hudebně-dramatický kroužek – pro žáky 3. – 5. ročníku, vyučující: Mgr. Věra Radová

Anglický jazyk I – pro žáky 1. ročníku, vyučující: Mgr. Lenka Hůrková

Anglický jazyk II – pro žáky 2. ročníku, vyučující: Mgr. Jana Khuebachová

Rozšiřující výuka Čj a M – žáci 5. ročníku, příprava na přijímací zkoušky (listopad – do přij. zkoušek, cca duben), vyučující: Mgr. Yveta Kunešová, Mgr. Vladimíra Marková


Další zájmové kroužky vedou externí lektoři:

Náboženství – Karel Bušta

Německý jazyk – Mgr. Lenka Jírovcová

Výtvarný ateliér – TVOR z.s.

Kouzelnický kroužek – RYTMIK Dětem o.p.s.

Mix-dance, zoologický kroužek – ACTIVE time

Hra na flétnu – ZUŠ B. Jeremiáše – Mgr. Zíka 


Pondělí:

Hudebně-dramatický kroužek – Mgr. Věra Radová:   13:15 – 14:50 1x/14dní

Rozšiřující výuka Čj a M – Mgr. Kunešová, Mgr. Marková:  13:20 – 14:05

Keramika II – Mgr. Yveta Kunešová:   13:20 – 14:50 1x/14 dní

 

Úterý:

Mix-dance – ACTIVE time:   13:30 – 14:15

Náboženství – Karel Bušta:   13:30 – 14:30

Kouzelnický kroužek – RYTMIK Dětem o.p.s.:   13:30 – 14:30

 

Středa:

Anglický jazyk pro 2. třídu – Mgr. Jana Khuebachová:   12:35 – 13:20

Německý jazyk – Mgr. L. Jírovcová:   13:00 – 14:00

Pohybové hry – Mgr. Alice Škodová:   13:20 – 14:05

Keramika I – Mgr. Iva Vopalecká:   13:20 – 14:50 1x/14 dní

Německý jazyk – Mgr. L. Jírovcová:   13:00 – 14:00

Výtvarný ateliér – TVOR z.s.:   14:00 – 16:00

 

Čtvrtek:

Anglický jazyk pro 1. třídu – Mgr. Lenka Hůrková:   13:00 – 13:45

Malý zoolog – ACTIVE time:   14:15 – 15:00

Hra na flétnu – Mgr. Zíka                                                    

 

Pátek:

Německý jazyk – Mgr. L. Jírovcová:   13:00 – 15:00 

 

Pro veřejnost

Pondělí:

Cvičení – Andrea Volmanová:   17:30 – 18:30 

Středa:

Ženský pěvecký sbor:  18:00 – 20:00           

Čtvrtek:

Cvičení – Petra Stejskalová:   18:30 – 19:30


 

Volnočasové aktivity žáků 2015/2016

Pondělí:

Keramika – Mgr. Iva Vopalecká:  13:15 – 14:45 1x/14 dní

Rozšiřující výuka Čj a M – Mgr. Škodová, Mgr. Marková:  13:30 – 14:15

Věda nás baví:  13:30 – 14:30

Úterý:

Anglický jazyk – Mgr. S. Petrovičová: 12:00 – 14:25

Anglický jazyk – Mgr. J. Vaclíková:  13:30 – 14:30

Náboženství – Karel Bušta: 13:30 – 14:30

Mix-dance – ACTIVE time:  13:30 – 14:15

Všestranný trénink – AKTIVITY ČB o.s.:  14:15 – 15:00

Středa:

Německý jazyk – Mgr. L. Jírovcová:  13:00 – 14:00

Hudebně-dramatický kroužek – Mgr. Věra Radová:  13:15 – 14:45 1x/14dní

Pohybové hry – Mgr. Alice Škodová:  13:20 – 14:05

Anglický jazyk pro 1. třídu – Mgr. Jana Khuebachová:  13:15 – 14:00

Čtvrtek:

Malý zoolog – ACTIVE time:  14:15 – 15:00

Hra na flétnu – Mgr. Zíka (ZUŠ):  13:00 – 15:00 (ZŠ/MŠ)

Německý jazyk – Mgr. L. Jírovcová:  14:15 –15:15, 15:15 – 16:15

Pátek:

Německý jazyk – Mgr. L. Jírovcová:  13:00 – 14:00


Cvičení pro veřejnost:

Pondělí: Andrea Volmanová:  17:30 – 18:30

Čtvrtek: Petra Stejskalová:  18:30 – 19:30