Základní škola
Mateřská škola
Základní škola
Mateřská škola

Vážení rodiče,

vzhledem k epidemické situaci nebudeme v lednu jako obvykle pořádat klasické třídní schůzky, ale budeme organizovat individuální konzultace s rodiči (podobně jako na podzim 2020).
V období od 11. 1. 2021 do 22. 1. 2021 by se měly třídní učitelky spojit postupně se všemi rodiči (online, telefonicky, případně osobně) a individuálně projednat prospěch, chování či další důležité informace týkající se konkrétního dítěte.
Organizace konzultací:
Obecné informace týkající se celé třídy zašlou třídní učitelky mailem. Dále rodiče mailem obdrží odkaz na formulář, ve kterém se zapíší na určitý den a čas, kdy proběhne individuální konzultace s třídní učitelkou. 

Třídní učitelka pak bude rodiče v domluveném termínu a čase kontaktovat. Pokud budou rodiče potřebovat mluvit i s jinými vyučujícími, je to po domluvě samozřejmě možné.
4. 1. 2021
Vladimíra Marková, ředitelka školy