Základní škola
Mateřská škola
Základní škola
Mateřská škola

23. 3. 2021

Milé děti,
naše velikonoční hra jde do finále. Zapojilo se Vás opravdu hodně a nás to moc těší. Zajíček Albert má také radost z Vašich úspěchů! Společně jsme si zasportovali, objevili spoustu krás v probouzející se jarní přírodě.
A Vaše úžasné obrázky a výrobky! Určitě si zaslouží, aby je vidělo více očí. Přineste svá podepsaná díla do pátku 26. března k nám do školy. Můžete je vhodit i do schránky. Od 29. do 31. března bude vyvrcholení soutěže O VELIKONOČNÍ POKLAD. V tyto dny přijďte jednotlivě od 13 do 16 hodin na školní zahradu. Bude Vás čekat odměna za Vaše snažení. Zároveň se bude konat VÝSTAVA POD ŠIRÝM NEBEM, kde budou Vaše obrázky a výrobky vystaveny.
A teď už se pojďme pustit do posledního soutěžního kola.

3. balíček úkolů