Na základě mimořádného opatření vlády se od středy 11. března 2020 ruší kvůli koronaviru výuka na základních, středních a vyšších odborných školách.

Mimořádné opatření

Uzavřena bude rovněž školní družina a školní jídelna (pro žáky ZŠ). Žákům ZŠ jsou po dobu uzavření školy obědy automaticky odhlašovány.

Mateřských škol se opatření o uzavření netýká.

Opatření platí do odvolání.

Žákům naší ZŠ byly v úterý 10. 3. 2020 během dopolední výuky zadány úkoly pro domácí výuku (cca do pátku).

Jelikož zatím není možné stanovit, jak dlouho nebude výuka ve škole probíhat, žádáme všechny zákonné zástupce i žáky, aby v nejbližších dnech sledovali webové stránky školy. Zde bude zveřejněn postup, jakým způsobem bude žákům předáváno další učivo pro domácí výuku.

Děkujeme za pochopení.

Kontakt:

Mgr. Vladimíra Marková - ředitelka školy, telefon 601 389 399, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.