Základní škola
Mateřská škola
Základní škola
Mateřská škola

Rada města rozhodla dne 4. 5. 2020 o znovuotevření mateřských škol zřizovaných Statutárním městem ČB od 25. května 2020.

Provoz MŠ a všechna hygienická opatření budou vycházet z pokynu Ministerstva školství, které vydalo 30. 4. 2020 manuály pro školy (soubory hygienických a bezpečnostních pokynů): 

Provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020

Při prvním vstupu dítěte do školy musí být předloženo čestné prohlášení: Čestné prohlášení

Prosíme rodiče, aby co nejdříve vyjádřili zájem o docházku svého dítěte do MŠ, Kališnická 5a od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020. 

Možné způsoby vyjádření zájmu (zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně na e-mail školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.): 

  • Mám zájem o docházku dítěte do MŠ od ... (doplňte datum) od …(doplňte) hodin do …(doplňte) hodin
  • Nemám zájem, aby mé dítě docházelo od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020 do MŠ Kališnická 5a

Odhlašování a přihlašování stravného bude pro přihlášené děti v běžném režimu (na www.strava.cz). Nepřihlášené děti budou ze stravného odhlášeny automaticky. Dítě doprovází jedna osoba, která musí v celém areálu MŠ používat roušku. Dále je nutné dodržovat odstupy 2 metry v souladu s krizovými nebo mimořádnými opatřeními. Do šatny vstupujte jednotlivě. Po předání dítěte se nezdržujte v areálu MŠ. Pro Vaše dítě požadujeme 1 kus ochranné roušky v hygienickém obalu, označeném jménem. Roušku ponechte v šatně. Při vstupu do třídy bude Vašemu dítěti změřena teplota. Případné další informace na tel.: 702 018 138.