Představujeme Vám nové webové stránky

Spustili jsme pro Vás nové webové stránky. Původní web byl z roku 2018 a nesplňoval již současné nároky uživatelů. Struktura webu je členěna do podobných sekcí, na které jste byli zvyklí na původních stránkách, pouze Fotogalerie ZŠ se přesunula pod sekci Škola a Fotogalerie MŠ pod sekci Školka. Nově přibyla v úvodu Prohlídka ZŠ a Prohlídka MŠ. Nechybí ani rychlé odkazy na nejčastěji navštěvované weby: Školní program a Strava.cz. Samozřejmostí je i responzivní design, který znamená přizpůsobení pro zobrazení v zařízeních, jako jsou tablety nebo mobilní telefony. Stránky jsou vytvořeny v souladu s požadavky zákona č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Doufáme, že Vám nové stránky pomohou pohodlně získávat potřebné informace a budete se k nim rádi vracet.